Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Budapesten hol találok jó...

Budapesten hol találok jó asztrológust? És mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 23:39
 1/6 Sofiel válasza:
Szia, nem tudom milyen célból szeretnél asztrológust. Ha nem jövőbelátást szeretnél, hanem mély elemzést, akkor keresd meg Csík Teodórát, ő azon kevés emberek egyike, akiket tiszta szívvel merek ajánlani. Nekem nagyon sokat segített, nagyon nehéz élethelyzetekben is, rávilágítani az összefüggésekre. Az elemzés 20 ezer forintba kerül (már vagy öt éve), ami talán soknak tűnik, de ha van rá pénzed, akkor ne sajnáld rá. Szóban mondja el neked, és ha kéred, akkor felveszi kazettára, amit bármikor újrahallgathatsz (nem is árt, mert kb. 4 óra az elemzés, képtelenség mindent megjegyezni). Van honlapja is, bár nagyon egyszerű, de az elérhetőségét megtalálod rajta :) www.csikteodora-asztrologia.hu
2011. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ízing Klárát tudom ajánlani,árat nem tudok...
2011. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Holyop Zsuzsát ajánlanám:


[link]

2011. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 26. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
menj be a táltos irodába,Kovács-Magyar Andrásékhoz,ök tudnának segiteni,sok mindent megmondanak.
2011. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem egy pasi segitett tavaly. Olyanokat mondott es fixalt hogy nem is hittem el. Minden bejott. Leirta nekem azt mondta vegyem elo ekkor es ekkor es csekkoljam. Hat minden bejott. Mivel tavol lakik igy emailben kertem hogy csinalja meg bar skypeoltunk utana leirta nekem es elkuldtem. En sok mindenkinel jartam mar asztrologus, kartyas stb de hadovaltak. Ez kokemenyen mondott valamiket es be is jott. Nem mismasolt,nekem Merlin volt ilyen (a voros a Tvbol), na azt nem ajanlom. Az csak szet volt esve bar az nem is asztrozott nekem csak feleslegesen dobtam ki penzt az ablakon ra. Ez a pali nekem nagyon sokat segitett Ot merem ajanlani szivbol. Ha kell az elerhetosege bar en csak a skype cimet tudom szivesen megadom
2017. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!