Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem tudom melyik nap születtem...

Nem tudom melyik nap születtem. Meg tudná e mondani egy asztrológus? Iker vagyok,20 perc van ikernővérem és az én születésem között. Én éjfél után jöttem a világra, mig testvérem éjfél előtt.

Figyelt kérdés

Édesanyánk úgy döntött,hogy egy napon legyen a születésnapunk.Akkor még megtehette.Korán elveszitettük őt,és ma már nincs kitől megkérdezni.Nagyon szeretném,ha valaki segitene.

Köszönöm.


2011. febr. 2. 17:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Írd meg nekem a dátumot...
2011. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
44%
hogy nem tudod mikor születtél? pl nővéred 10én született 23:50kor te pedig ha 20percel később akkor 11én. ez csak egy példa.
2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Keress rá neten az örök naptárra.Beütöd a születési dátumodat és kidobja a gép a napot.
2011. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Vagy egy jobb telefonban a naptárral vissza tudsz menni,ugrás dátumra,beírod és kidobja...ennyire egyszerű
2011. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
14%
csak én nem értem a kérdést?
2011. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek a kérdést. A nővére tegnap, ő ma született, de ugyanarra az egy napra anyakönyvezték. Melyikre? Tegnapra, vagy mára? Gyakorlatilag más-más nap a születésük napja, csak nem tudja kideríteni, hogy melyiküké van az anyakönyvi kivonaton.
2011. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Utolsó: köszi :D Komolyan erre nem is gondoltam :D:D Valamiért automatikusnak gondoltam, hogy nővére születési dátumát kapták mindketten, így nagyon érthetlenné téve a kérdést :D:D:D

elnézést a kérdezőtől, kicsit sötét voltam :):)

2011. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg,hiányosan fogalmaztam.jújius 31.-én van a születésnapunk,de ez a dátum lehet éjfél előtti, vagy éjfél utáni napon.Eszerint születhettem július 30-án,31.-én vagy augusztus 01.-én.Képzeljétek el,hogy bár érdekel az asztrológia, nem ismerhetem meg a horoszkópomat.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. febr. 2. 18:46
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb csak az aszcendens miatt érdekes,de ahhoz az időt is tudni kell.Oroszlán vagy.
2011. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
0%
Nah ha jól értelmezem a kérdést, akkor elvileg te 31.-én születtél (mert ugye éjfél után), a tesód pedig 30.-án. Hiszen éjfélig 30.-a volt, éjfél után pedig már 31.-e. Ha arra vagy kíváncsi,hogy ez a nap hétfő, kedd stb. volt-e, akkor a fent említett oldalokon meg lehet nézni, hogy milye napra esett a születésed napja.
2011. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!