Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számmisztikában mit lehet...

Számmisztikában mit lehet kiolvasni egy olyan férfi születési adataibol hogyha 1983.10.12. -én született?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Tudod olyan ez, mint az asztrologia, tehat ebbol is kilehet sok mindent olvasni, de hiaba irnak barmit is, ha az a szemelyiseg, Akirol olvasod az altalanos jellemzest, az droggos, alkoholista stb.

Nagyon sok fugg attol, hogy milyen kornyezetben nott fel, s milyen szokasokat hozott el a Szuloi haztol stb., tehat ebben bizni igy nem lehet.

2011. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

úristeeen!


csütörtökön megfog halni.

hacsak nem előbb.

2011. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
28 éves lesz Nov 12-én
2011. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elöbb ,utobb beválik.
2011. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hát pld. a legszerencsésebb, legboldogabb éveidet meg hasonlókat. Ám ezeket érdemes egy keleti "mesterrel" (éppen egy adott kultúrában, hogy hívják) csinálni vagy annak egy tehetséges tanítványával, mert itt a "művelt" nyugaton elhajtanak egy kis kivizsgálásra....
2011. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1+9+8+3=21=3+10+12=25=7

A sorsszámod 7-es



Téged az élet leginkább a hitedben próbálhat meg. A legfontosabb tehát, amit tenned kell, hogy történjen veled bármi is az életben, ne veszítsd el a reményedet, a hitedet.Teljesen mindegy miben hiszel - ehhez mégcsak templomba se kell járnod. Amikor nincs hited, vagyis hit hiányos állapotban élsz, önmagadbansem hiszel. Az önbizalmat megszerezni nem könnyű feladat, és ezt te tudod a legjobban, lehet azonban arra "tréningezni". Találd meg a számodra leginkább szimpatikus formát, gyógyítsd meg önmagad, az életedet.



Gyógyításra születtél. Mielőtt azonban másokat kezdenél el kezelni, rakj rendet önmagadban, számold fel a depresszióra való hajlamodat. Hogy milyen módon és hogyan gyógyítasz az is a te választásod lehet. Alkalmazhatsz hagyományos és alternatív gyógymódokat, nincs előírás, válaszd a számodra legszimpatikusabbat - amiben tudsz teljes szívvel és lélekkel hinni.


Filozofikus alkat vagy, képes vagy a dolgok legmélyére látni, megkeresni az összefüggéseket, és mélyen elmerülni önmagadban, illetve azokban a dolgokban, amelyek a leginkább érdekelnek. Az ezotériával, vallással, és mindenféle gyógyítással, terápiákkal, pszichológiával kapcsolatos foglalkozás megfelelő a számodra. Feladatod tehát, hogy orvosa, gyógyítója légy a szenvedőknek, a betegeknek, a rászorultaknak.



Erősen vonzódsz az okkult tudományokhoz, az ezotériához, a filozofikus gondolkodáshoz, amelyeket, ha akarsz természetesen meg is tanulhatsz. Jó érzéked van a Tarot-hoz, az asztrológiához, illetve minden olyan tudáshoz, ahol kamatoztathatod analitikus képességeidet. De ha csak hobbi szinten értelmezed az üzeneteket, és a barátaidat kápráztatod el tudásoddal, azzal is sokat lépsz előre a fejlődési utadon.

2011. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt találtam még, születés napra:Egy 3-as férfinak elsődleges elvárása párkapcsolatában az, hogy beszélhessen, beszélgethessen. Ő elsősorban beszélgetőpartnert keres. Másodsorban szexuális értelemben keres társat. Éppen ezért a kapcsolat minden esetben úgy indul egy 3-as férfinál, hogy a nőben meglátja azt a fajta intellektuális partnert, aki érdeklődik az ő „témái" iránt. Figyel arra, amit ő mond, és érti is azt. Pontosan ezért fontos egy 3-as férfi számára az, hogy a nő értelmes, intelligens legyen. Szívesen veszi a hallgatóközönséget, de nem elégíti ki a 3-ast, ha „csak" meghallgatják, és nem értik.
2011. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ha októberben született, akkor miért csak novemberben lesz 28 éves?
2011. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Úristen :O

megkérdezhetem hogy kié a születési év? mármint milyen szálak fűznek az illetőhöz, és milyen megye?:)

2011. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a 10.12-én született férfiak mind rejtett pszichopata állatok és Jánosnak hívják őket, de ha te vízöntő jegyben születtél akkor ez megváltozik és életed párja lesz. 185 centis magasságukkal ugyancsak a 7-es mágikus számhoz tartoznak (1+8+5=14), tehát ha július 12-án mész hozzá, akkor mégis lehet boldog házasságod vele ha szülsz neki 2 lányt és 1 fiút.

Ha az asztológiában hívők átlagos IQját vesszük (85) akkor rájövünk, hogy számmisztikailag ideális választás.


70.000 forint lesz. Rontást vegyek le?

2011. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!