Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány és kos fiú...

Vízöntő lány és kos fiú összeillenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

párválasztásban teljesen lényegtelen dolog a csillagjegy, pontatlan, határszületések, ilyen-olyan módosító kivételek...


az elsődleges szempont a természetes személyiség jellemzők!

2011. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tom Benko ***** válasza:
Azt majd ők eldöntik. A csillagjegyek _semmit_ nem mondanak erről (sem).
2011. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mentalist ***** válasza:
60%

Ja hogy csak a neked tetsző válaszokat hagyod fent. Bugyuta kérdésre bugyuta válasz. Volt benne valami sértő?

Na igen ebben már van de az első vállaszban?

Csillagjegy alapján párt vállasztani nem normális nem ez dönti el hogy összeilletek e. Mi? Rosz csillagzat alatt született dobjuk kútba. Hogy? Áaaáááá!! Nagyszerű innen már csak egy (iciri-piciri) lépés a boszorkányüldözés. grat!

2011. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kosok nem szeretik, ha vizet öntenek rájuk.
2011. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Mentalist! Semmi közöm ahhoz hogy törölték a válaszodat, nem én jelentettem be, azt se tudom hogy kell az ilyesmit! Különben meg jót nevettem rajta! És nem csak az tűnt el hanem az is amit én hozzá írtam! Ez nem tűnt fel neked?

Amúgy meg nem ez alapján választok párt, távol álljon tőlem, csak feltettem a kérdést! Amúgy meg sok ilyen kérdés van itt csak épp más-más csillagjegyekkel!

2011. ápr. 19. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mit jelent, hogy csak úgy feltetted a kérdést? Nekem ajánlották a gyakori kérdések oldalt, mert értelmes kérdésekre, értelmes válaszikat kapunk. Amúgy én is csak most fedeztem fel, hogy szándékot lehet jelezni moderátor felé, amennyiben provokatív stb a válasz. Ám! A moderátor dönt, nem a szándék tevő. Azzal pedig teljesen egyet kell értenem, hogy néhány választ adó, a hecc kedvéért tér be, valóban unintelligens a válaszok egy része, nem beszélve a helyesírási hibákról. Viszont az ilyen válaszolók nem feltétlenül provokálni akarnak, csak úgy gondolják, ők "megmondják a frankót". Nem kell törődni vele, viszont "csak úgy" kérdezni sincs sok értelme. Ez a te dolgod. Önmagunkat korlátoltnak feltüntetni pedig azok dolga, akik "apu összeszorított öklei" akarnak lenni.:)))
2011. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen összeillenek. Bár mindkettő vezető személyiség,és szeretik a függetlenséget,még jó hatással is lehetnek egymásra. A kos "megszelidül" egy kicsit,a vízöntő pedig-megőrizve belső függetlenségét-odaláncolja magát a koshoz egy életre. Jó párost alkotnak,pedig a külső vonásaik nagyban különböznek,főleg a vízöntő az,aki ki akar látszani a tömegből,a kos inkább bölcsebb,zárkózottabb,de a harmónia megvan köztük. Egyetlen negatívumuk az intimitás hiánya, de idővel ezek is orvosolhatóak,akár egy kis Tantra tanulással...
2011. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tegnap15:12 Én is írtam már be kérdésre heccből választ és pont ezért is nem csináltam semmit hogy eltüntessem azt a választ, a másik meg az hogy én is értem a viccet! Volt már itt nem egy kérdésem és sokszor kaptam már nekem nem tetsző választ és soha nem jelentettem az illetőt, meg se fordult ilyen a fejemben!

Amúgy meg a csak úgy feltettem dolog annyit jelent hogy kíváncsi voltam rá, de hangsúlyozom nem ez alapján választok párt! Vagy szeretem az illetőt vagy nem, ez a lényeg!

Kedves utolsó! Köszönöm a választ, végre egy normális válasz és az alapján amit olvastam és amit tapasztalok magunkon sok igazság van benne! A többi meg majd kiderül!

2011. ápr. 20. 09:15
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Egy újabb példa a Barnum-effektusra...
2011. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!