Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tanult asztrológusoktól...

Tanult asztrológusoktól kérdezem: Mit hallottatok, a gyilkosok többnyire milyen csillagjegyű emberek? Készítettek valaha ilyen statisztikát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 18:46
 1/8 anonim válasza:
35%
ez nem csillagjegy kérdése
2011. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Hidd el, semmi köze a csillagoknak a gyilkosokhozXD
2011. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bak, halak
2011. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelni kezdett a téma, de...egy valamirevaló asztrológus azért nem megy be a börtönbe adatokat gyűjteni, mert iszonyú káros lelki hatásai lehetnek. Régebben megtették, de középkori adatokról nem tudok, sajnos. Utána fogok nézni! Mármint a statisztikának. Több tényező is közrejátszik a képletben, nem lehet kizárólagosan a napjegyet venni, fontos az állócsillagok közül, pl. az Algol állása is, de a fényszögek kiváltképp. Mindannyiunkban benne rejlik a gyilkos, lehet, sosem kap hangot. Lásd, Karamazov testvérek, mindhárom fiú elkövethette volna az apagyilkosságot, de mind közül mégis a negyedik követte el, a "balkézről" született. Még az ártalmatlannak tűnő Aljosa lelkében is ott ült a gyilkos, ő is tudta. A Vízöntő ravasz, de Szaturnusz-Uránusz szülött, tehát ha a negatívuma kerül felszínre, rombolásra használja a szellemi energiáit. A Kos hirtelen, marsi energia, simán beül egy versenyautóba és megöngyilkolja magát (is). A Bika, nos ő már jobb alany. Féltékenységből elkövetett hirtelen felindulás...az Ikrek méregkeverő, csaló inkább, ha elburjánzik a negatív hajlama. Rák...Hm. nem tipikus, inkább dagadtra sírja a szemeit, öngyilkos alkat, nem gyilkos, viszont kardinális jegy, lehet durva. oroszlán. Inkább itt is a hirtelen felindulásra tenném a hangsúlyt, de nem gyilkos-típus. Szűz...Leül egy vödör ital mellé-a legöngyilkosabb típus. Viszont teli lehet elfojtott agresszióval, na, ő már ármánykodhat, mérget keverhet bosszúból. Mérleg. Passzolok, nem jellemző, de legalábbis nagyon megbánná, ha...Skorpió. Mars és Plútó, ha túl erős és negatív konstellációi vannak, bizony, ő már típus lehet. Sőt, hidegvérű is, ha a Szaturnusz támadja a két fő bolygóját, ő már készülhet is rá. Nyilas...Nyers erő, semmi előre tervezés, hirtelen harag, igen. Bak...Begyűjti ridegen a sérelmeit, aztán évekig tervez, igen, ő is lehet típus.

De rendkívül nehéz, alanyok pedig a börtönben-vagy kívül:(((

2011. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó, ez tetszik ez a leírás! :-))
2011. máj. 19. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:

hahh, ez engem is érdekelt régen, megnéztem a körözött bűnözők listáját a rendőrség oldalán, azon ott van a születési dátumuk is és az is hogy milyen bűnt követtek el

sok halak volt,

2011. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Németh Ági vagyok asztrológus. Az hogy valakiből gyilkos lesz-e vagy sem, önmaga dönti el. Kifejezetten gyilkolásként senki sem született még a világra, a neveltetése, vagy a körülményei teszik/tették azzá, és természetesen ön maga is, attól függ,hogy a tehetségét mire használta. Láttam már zseniális csalók horoszkópját, csupa csupa jó kilátásokkal az életre. Ha egy-egy ilyen, - pl. bankkártya csaló, inkább programozó lett volna, sokkal többet kereshetett volna, mint rendszergazda, csak és kizárólag ő döntötte el, hogy mire használta Isten adta tehetségét. Most jelenleg ausztriában van egy börtönben.


Sok sebész horoszkópját vizsgáltam, majdnem mindegyiknek volt Skorpió érdekeltsége. A "gyilkolási, sebesítési" hajlamát jó célok érdekében használja, gyorsan felismer, gyorsan dönt, gyorsan vág, nem életet olt, hanem életet ment. Ki és mi dönti el, hogy ő gyilkol, vagy életet ad?



Nagyon hosszan kellene tanulmányozni egy horoszkópot,hogy kiderüljön - a tulajdonosa gyilkos-e vagy sem? Hiszen a gyilkosok rejtve maradnak, és igyekszik titkolni cselekedeteiket. Nagyon kevés gyilkos horoszkópjához juthatunk hozzá óra perc pontossággal.


Szeretettel:

Németh Ágnes

asztrológus

2012. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En szuz vagyok es ram illik es a szuz jegyu ismeroseimre a leiras.En pl. ha serelmem van tenyleg nagyon hamar valok depressziv hangulatuva es hjlok az ongyilkossagra.De ezt azert, mert inkabb magamnak artanek, mint masnak.Bosszura valoban hajlamosa vagyunk, es a Szuz jegyu emberek intelligensek nagyjabol es minden reszletre odafigyelnek(sorozatgyilkossagrak elvileg, mondom elvileg kivalo).Egy asztrolugus ismerosom azt mondta hogy a Szuz jegy skorpio aszcendenssel veszelyes, de oroszlan aszcendenssel meg veszelyesebb.Mind2 fajtabol volt baratom, marmint akikbe szerelmes voltam.Rendkivul okosak voltak es mind2-nel hosszabb ismeretseg utan rajottem veszelyesek.pl.az egyik egyszer azt mondta nekem, valamirol beszelgettunk.Hallod, en neha azon gondolkodom, h mar csak a gyilkossag erzete hianyzik az eletembol.Kivancsi vagyok az milyen erzes...embert olni.Ledobbentem. A skorpio aszcendenses pedig rendkivul bosszuallo,ravasz,perverz jellem volt.
2012. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!