Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas ferfi es szuz no...

Nyilas ferfi es szuz no parkapcsolatrol mi a velemnyetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet a szűz nő egy kissé raplis lesz a nyilasnak. Túl rendmániás, dirigálós, fafejű. Persze ha tudsz a csajhoz alkalmazkodni, vagyis kissé papuccsá válni, akkor lehet nem lesz hiszti.
2011. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a nyilas, párom szűz. Hát mit mondjak, érdekes kombináció vagyunk szerintem:) Nem biztos, hogy mindenben jó... :S

21/L

2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kapcsolat. Két vidám, vicces emberről van szó.

De mindkettő igen okoskodó, ami sok vitát szül.

2011. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem illenek össze: nem egy nyelven beszélnek, nem azonos az értékrendjük. Nehezen jönnek ki egymással. A Nyilas nagyvonalúsága és a Szűz aprólékossága legalább annyira nehezen hozható közös nevezőre, mint a Nyilas bohém, társaságkedvelő természete a Szűz zárkózott, szőrszálhasogatón aprólékos precizitásával. A Nyilas túlzott optimizmusa, játékossága a Szűz szemében az állhatatlanság, a megbízhatatlanság jele. Ha mégis beleszeret, akkor azt fontolgatja, hogy majd jó útra téríti, megneveli a párját. Ami persze sosem fog sikerülni. A pontos napirend szerint élő Szűz a Nyilas mellett örökké bizonytalanságban érzi magát. Társa ugyanis gyakran megfeledkezik a közös programokról, vagy egyedül csinál programot, és még hazatelefonálni is elfelejt. A Szűz ilyenkor vagy valamilyen betegségbe menekül, és úgy próbálja felébreszteni párjában a lelkiismeret-furdalást, vagy egyszerűen kizárja a lakásból. Az egyetlen dolog, amiben viszont mindketten azonosak, hogy szívesen (és élesen) kritizálnak mindent és mindenkit, miközben a legenyhébb negatív megjegyzést is azonnal halálos sértésként fogadják. Ha tehát véletlenül mégiscsak összekötnék az életüket, szinte hetente halálosan meg fognak sértődni valami miatt. Szóval, ebből a találkozásból rövid távú, kíváncsiságra épülő kapcsolat lehet, de sírig tartó szerelem alig.
2011. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dragonight válasza:
Ez hüljeség nem attól függ hogy az év mejk részében születik valaki.
2011. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!