Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő - Rák férfi? Szerintete...

Kos nő - Rák férfi? Szerintetek lehet ebből tartós, komoly, hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés

Alapvetően a két jegy szöges ellentéte egymásnak, ezt tudom, hiszen a Kos tüzes jegy, a Rák pedig víz jegyű, így kioltják egymást. DE! Mindkét fél pont a saját jegyük és az előtte való jegy választónapja után született.


Rák férfi: eléggé az Ikrek jegy határán született, 2 nappal azután, hogy vége volt az Ikreknek, szóval nagyon a két jegy határán van.


Kos nő: szintén nagyon a jegy elején született, pont a Halak utáni 2. nap, akárcsak a Rák férfi, szóval ő is eléggé a határán van a két jegynek. A Kos tűz jegy, tudom jól, de Halak meg ugyebár pont víz jegyű, akárcsak a Rák.


Szerintetek van esély egy hosszútávú kapcsolatra?


2011. jún. 24. 12:01
1 2 3
 1/22 Sajtreszelő válasza:
1000%-ra veszem, hogy Te a nő vagy! Csak ők képesek ilyen baromságokban hinni mint, hogy melyik jegyhez mi és ki illik....
2011. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Melyik horoszkóp illik rátok? Mert úgy érdemes megnézni a dolgot. Ha rád passzol a kos, de rá az iker, akkor úgy kell tekinteni a dolgot (remélem elég jól ismered őt).
2011. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Persze, hogy nő. Férfiak nem hisznek ilyen baromságokban. Ha komolyan képes vagy ezt betű szerint venni, meg is érdemled, hogy ne legyen senkid. Randikon mindig felállítod az illető horoszkópját?
2011. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sajtreszelő válasza:
tessék szerintetek én milyen csillagjegy alatt születtem kedves hozzáértő nők?
2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is hittem egy időben ebben, én rák nő vagyok 6 évig volt egy vízöntő párom akivel szinte semmiben nem egyeztünk, a horoszkóp szerint a legrosszabb párosítás. Majd volt egy halak jegyű barátom 3 évig, akivel horoszkóp szerint nagyon összeillettünk...hát nem igazán. Most szintén egy vízöntővel vagyok együtt 1,5 éve, és minden a legjobb. Féltem tőle, de rájöttem, hogy ez a horoszkóp hülyeség. Az összeköltözést tervezzük, szóval ne a horoszkóp miatt válassz partnert.
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Szerintem nem lehet az embereket 12 kategóriába beilleszteni és rájuk húzni, hogy márpedig te ilyen személyiség vagy a csillagjegyed alapján. Szkeptikus vagyok az ilyen hókusz pókuszokkal szemben, szerintem beszélgessetek sokat és ismerjétek meg egymást és utánna dönts el TE, hogy lehet e hosszú távú kapcsolat, ahelyett hogy névtelenül kérdezed idegenek véleményét. El se olvasd a többi kommentet, lépj ki erről az oldalról és kezd el megismerni a srácot. Néha komolyan félek mi lesz a fiatalokkal, semmi önállóságotok nincs, mindent a szátokba kell adni, holott egyértelmű hogy ez a ti döntésetek. Nah, húzzál a sráchoz azt jó ismerkedést, sok boldogságot!
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sajtreszelő válasza:
85%
Ha tőlem megkérdezi egy randin egy nő, hogy milyen csillagjegy vagyok, felállok és ott hagyom szó nélkül, aztán tippelgethet...
2011. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Ha van esze, a születésnapodat kérdezi! :D Akkor is lelépsz? :P
2011. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sajtreszelő válasza:
44%
Simán :D ismerem én a nőket mint a rossz pénzt :D
2011. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Amúgy ez az egész baromság ott dől meg, amikor két különbözőt olvasol. Én pl mérleg vagyok, a barátnőm oroszlán, eddig kettő darab ilyen marhaságot dugtak az orrom alá. Az egyikben az volt, hogy teljesen összeférhetetlenek, a másikban meg, hogy tökéletes páros. A helyes kérdés az, hogy lehet e hosszú kapcsolatom, ha annyira hülye vagyok, hogy az asztrológia komoly párválasztási szempont nálam.
2011. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!