Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnám megszerezni...

Hogyan tudnám megszerezni valakinek a percre pontos születési dátumát a nélkül, hogy megkérdezném tőle? Kórházból nem adják ki, ugye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
DE!!! én a múlt7en hivtam fel a korház irattárát és 2 nap múlva kellett újra hívni,addigra kikeresik,szívesen!!!
2011. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De más emberét nem hiszem, hogy kiadnák, max ha van ott vmi ismerősöd.
2011. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja,bocsi,igen,sztem is csak a sajátod adhatják ki,mivel tőlem is kértek egyéb adatokat...
2011. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár hete volt ugyanez a kérdés. Ugyanazt tudom mondani, mint akkor: ha valaki akarja, hogy csináljanak róla horoszkópot vagy bármilyen olyasmit, amihez kell a pontos születési dátuma, akkor ő elmondja vagy megszerzi magának. Ha erre nem hajlandó, semmi jogod/közöd a pontos születési idejéhez
2011. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
Ha tudsz bánni az ingával akkor ki tudod ingázni,hiszen sokan vannak olyanok akik nincs lehetőségük megkérdezni az anyujukat, főleg az idősebbeknek viszont a horoszkóp készítéshez elengedhetetlen.
2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Ingát most húztam meg, most nem tud a telefonhoz jönni...
2011. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Facebook?
2011. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Myvipen ki lehet írni, hogy percre pontosan hánykor születtél, nincs fent és nem írta ki?
2011. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nos,ha az aszcendensét megtudnánk állapítani,akkor mert félig nyert ügyünk lenne.ahhoz nem szükséges feltétlenül tudni a születés pontos idejét.én is megakartam tudni egy távoli ismerősöm aszcendensét,és kiraktam ide a napjegyét,hold jegyét,külső -belső tulajdonságait összeszedtem és ki tudtuk találni a helyeset.javaslom neked is ezt!


beszélő viszonyba vagy vele és nem hisz az asztrológiába,akkor hozd szóba,hogy milyen szép az este én is este születtem nyolc órakor stb. és akkor lehet,ő is elmondja. :)

2011. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pár osztálytársam órán ünnepelte a pontos születési idejét, róluk akaratlanul is tudtam, hogy 11:17 perckor született az egyik.

Ehhez nem kell horoszkópról beszélgetni, elmeséled neki, hogy pl. előző szülinapodon abban a percben bontottatok pezsgőt amikor megszülettél, vagy vágtatok bele a tortába, majd megkérdezed tőle, hogy ő pontosan mikor született.

2011. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!