Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző az oroszlán...

Mi jellemző az oroszlán csillagjegyűekre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 15:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
Magabiztosak, szeretnek a társaság középpontjában lenni, egocentrikusak, szeretnek mások felett uralkodni, szenvedélyesek, energikusak. Rossz esetben egy Oroszlán lehet zsarnokoskodó, fennhéjázó,agresszív.
2011. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 18. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

-jó az étvágyuk

-bőgnek

-szeretik az antilopot

2011. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

egoisták, karrieristák,önzők és nem annyira okosak, mint amennyire hiszik magukat.

én nem jövök ki velük jól :/

egy skorpió

2011. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én skorpió vagyok, és van egy oroszlán akivel egész jól kijövünk :D
2011. júl. 18. 22:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne te ne, én is skorpió vagyok( én írtam az oroszlán jó étvágyáról), hogy így találkoztunk a sors rendelte el?
2011. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamszara válasza:

Annak a hozzászólónak,aki nem szívleli az oroszlánokat...

Az általánosítás nem túl álláspont egy-két rossz tapasztalat után...Én is oroszlán vagyok,skorpió aszcendenssel. Akkor most mi legyen? :) Hogy boldoguljak magammal? :) Az oroszlán valóban lehet akaratos,olyan,aki túl okosnak képzeli magát,de rendkívül segítőkész,az utolsóját is odaadja,túlságosan is önzetlen. Középpontban lenni: én pl. kifejezetten visszahúzódom nagy társaságban és csak figyelek. Szóval ez is érdekes adalék lehet.

Egyébként pedig egy általános állatövi jegy jellemzés még nem mutatja meg milyen is az adott ember valójában.Összességében kell az embert megismerni. /ezt a kérdezőnek mondom/

2011. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

de rendkívül segítőkész,az utolsóját is odaadja,túlságosan is önzetlen


oroszlánt ismerek közelebbről, és ez egyikre se jellemző :) sőt, inkább önzőek, szerintem. lehet ezt a tulajdonságot inkább a skorpió aszcendensnek köszönheted :)

de az igaz, hogy az aszcendens sokat tud változtatni egy adott jegyen.

2011. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bkbhangya válasza:
én oroszlán vagyok. tapasztalatom szerint jól kijövök a skorpiókkal. sőt velük jövök ki a legjobban. jelenlegi is skorpió csillagjegyű a barátnőm és minden stimmel. tudni kell egymást tolerálni:)
2011. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Kos vagyok, a húgom Oroszlán, nem jövünk ki egymással valami jól, és saját tapasztalatok alapján: hisztisek, követelőzők, annyira okosnak hiszik magukat, hogy még az idősebbet is kérdőre vonják, csak az lebeg a szemük előtt ami nekik jók, és ha egy pillanatra is nem rá figyelnek, felhoz valami olyat, amivel vissza terelheti a szót magára.
2011. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!