Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vajon tényleg így lesz?

Vajon tényleg így lesz?

Figyelt kérdés
Hát az edzőm azt mondta nekem , hogy én leszek a jövő bajnoka ! Vajon tényleg így lesz vagy csak úgy mondta ?? És egy jósnőtől is megkérdeztem és azt modnta hogy nagyon sikeres leszek a sportban és rám úgy ekll tekinteni , mint egy kis csoda gyerekre ! :)
2011. júl. 28. 16:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerbusz gyermekem, bár nem sokat mondtál el én leraktam a paklit, és arra a következtetésre jutottam hogy sajnos nem így fog történni. Néhány év múlva mikor már lesz némi sikerélményed egy spontán baleset következtében abba kell hagynod a sportot, ez nem azt jelenti hogy nem leszel sikeres, csak azt hogy befog következni egy úgymond "sötét korszak" a karrieredbe, bár nem sokat látok a kevés információ miatt de abban biztosíthatlak hogy a balsors után talpra tudsz majd állni.
2011. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

ha elmondom a nevem meghogy mikor születtem úgy már jobb lesz ??

és milyen baleset fog velem történni ?

2011. júl. 28. 17:01
 3/30 anonim ***** válasza:
Név, születési dátum, lakhely, jelenlegi sport, és azt is hogy vettél e már részt versenyen, ezek a legfontosabbak.
2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tóth nikoletta, 1998.15.20 , Atlétika , és igen vettem már részt versenyben
2011. júl. 28. 17:05
 5/30 A kérdező kommentje:
születési dátum . 1998.05.20
2011. júl. 28. 17:05
 6/30 A kérdező kommentje:
lakhely : szolnok
2011. júl. 28. 17:07
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Nos, kedves Anetta. A jelenlegi okosságaim szerint te 5 éven belül sikereket fogsz elérni, ami nem is lenne rossz ha nem következne be utána egy végzetes tényező, valószínűleg gerincroppanás miatt fogsz leépülni, aminek előzménye egy családi tragédia, miáltal a fizikailag és lelkileg sem leszel épp arra hogy versenyezz, de mégis elindulsz, a győzelem reményében. A baleseted után pár évvel már valószínűleg talpra fogsz állni, ámbár az még közel sem biztos hogy újra sportolni tudsz, ha már ilyen pontos adatokat adtál meg, akkor azt is megnéztem neked hogy mikor fog bekövetkezni ez a családi tragédia, ami a te sorsodat is megpecsételi, ha minden igaz édesanyád most jelenleg egészséges, viszont pár éven belül gondja lesz a vérnyomással, és a vércukor szintjével ami által következetes hiba is megtörténhet.


Remélem hogy segíthettem, egy országosan elismert jósnő.

2011. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, félreírtam. Nikoletta.
2011. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ ! és milyen hiba fog bekövetkezni ??
2011. júl. 28. 17:12
 10/30 A kérdező kommentje:
és meglehet előzni valahogy a gerincroppanást ?
2011. júl. 28. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!