Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány és oroszlán fiú...

Bika lány és oroszlán fiú összeillenek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Életem szerelme oroszlán, én bika vagyok. A legjobb barátom, de szép lassan beleszerettem. Tudom, hogy ő is így érez irántam, de ő kapcsolatban él, így köztünk nem lehet semmi, nem is akarnám tönkretenni a kapcsolatát. Megmaradtunk barátoknak, de mindketten érezzük, hogy nagyon jól kiegészítenénk egymást, jó páros lennénk, más körülmények között.

Szóval a kérdésedre a válasz: szerintem igen :)

2011. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) bár ez elég reménytelen egy szerelem, de azért jó tudni :)
2011. aug. 12. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az oroszlán egy húsevő állat ezért természetéből fakadóan ragadozó módjára néz majd a bikára tehát mint prédára. Egyébként a bika lehet lány ugyanis az egy hímnemű szarvasmarha. Szerintem ne is próbálkozz, mert csak egy jóllakott oroszlánod és jobb esetben egy fél bikád lehet. Illetve rossz helyre írtad a kérdést, ez inkább háziállat tartás (és remélem az oroszlán is engedéllyel van tartva).
2011. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: "...a bika NEM lehet lány..."

mea culpa

2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nálunk ez a felállás. Boldog, jól működő kapcsolat.

A bikának vigyáznia kell, ne fojtsa meg az oroszlánt a birtoklási vágyával és ragaszkodásával.

Az oroszlánnak pedig tudomásul kell vennie, hogy a bikának elsősorban biztonságra és bizonyos fokú állandóságra van szüksége.


Ha a bika úgy néz az oroszlánra, mint az atyaúristenre (még ha magában tudja is, hogy senki sem hibátlan), és az oroszlán úgy alakítja a dolgokat, hogy a bika biztos legyen abban, hogy csak érte él, és maximálisan hűséges, akkor nem lesz semmi probléma.


És szerintem az ágyban összeillik ez a két jegy.

2011. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. aug. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!