Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán nő és nyilas...

Az oroszlán nő és nyilas férfi mennyire passzol össze a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy remekül meg vannak egymással.

Nem sokon múlott, hogy ez a párkapcsolat létre nem jött, a mai napig sajnálom.

De vajon mit mondtok Ti? Van-e okom a sajnálkozásra?


2011. aug. 23. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Te vagy a nyilas férfi? Akkor semmi okod a bánatra, az oroszlán nők nagyon beképzeltek, konkrétan kibírhatatlanok. 1-2 kivételtől eltekintve, de az igen ritka, csak szabályerősítésre vannak.
2011. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes pár. Egyenesek, őszinték, szépek, jók. Volt pár éve egy oroszlán barátnőm, gyerek voltam és szakítottam vele, végülis a kíváncsiság miatt. De most, néhány évre rá egy álomszép lányt ismertem meg, aki szintén augusztusi. Voltak mások, de nem kell, csak oroszlán! Vagyis Ő, így nagybetűvel. Csak zárhatnám karjaimba! :-)
2011. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bátortalanul jegyzem meg, az oroszlán vagyok, a bátortalanság a első hozzászólás miatt indokolt:)

Második, én is valami hasonlókat olvastam, e két jegy szülötte fantasztikus párost alkot.

2011. aug. 24. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Én tapasztaltam, nem olvastam. :-) Első barinővel úgy megvoltunk, ahogy azóta se senkivel kapcsolatban. Boldogság, játékosság, szex. Szóval felállított egy olyan mércét, amit azóta nem ugrottam meg senkivel. Oroszlán kell a feladathoz. Megtaláltam. (lehet elszúrtam) Most 5 évvel érettebben nem futnék sehova, csak vele, de úgy bárhova. Igazság szerint sokat bántottak a nők és felszabadulni csak oroszlán lánnyal sikeredett. Erős és szép, tehát érzelmileg biztonságban és kivételes férfinek érzem magam ha úgy... öö néz rám, mosolyog, érint, vagy ér hozzám. A legszebb királylány és a legvitézebb katona. :-) Kb így.
2011. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor bizony elszúrtad, ha azóta senki más sem érhetett fel vele. És mégis, miért szakítottál vele?
2011. aug. 25. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Attól tartok, hogy azt szúrtam el, aki felérhetne vele. Tehát az újdonsült cicát, akivel immár felnőtt(ebb) 23F fejjel élhetném meg a szerelmet. :-) Volt pár lány, így most már tudom, hogy mik fontosak számomra egy nőben. Az első oroszlán mellől a kíváncsiság hajtott, bár végül is volt okom a szakításra, de inkább csak úgy mondom, hogy tudtam mire fogni... Valójában vadászösztön, 17 éves lázadó kamasz szerelem. Megmaradt és jó volt, hiába tagadtam magamnak is a kapcsolat viharos utózöngéje miatt. 4 év vándorút és visszajött az az érzés, amikor megismertem azt a csodálatos lányt. Ne haragudj, nincs rajtam ám szemellenző! :-) Úgy érzem eleget láttam ahhoz, hogy őt ésszel és szívvel egyaránt őszintén tudjam szeretni. Csodálatos lány, a legerősebb, a legőszintébb.
2011. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt még a fontos hozzá tennem, hogy utólag tudtam meg mind2 lányról a csillagjegyüket. Szóval... Nem vagyok babonás, de utánaolvasva leírva olvastam amit éreztem és tapasztaltam "köztünk".
2011. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 makkjános válasza:
41%
meg fogsz halni, lenyilaz a pasid
2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
-.- szerintem nem az fogja befolyásolni a kapcsolatot,hogy kinek milyen a horoszkópja..ha szeretitek egymást akkor nem tök mindegy?!..tök mindegy hogy, hal,nyilas,bika vagy poroton tégla vagy..
2011. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden csillagjegy szülötte rendelkezik bizonyos szintig azonos jellemvonásokkal. Pl, temperamentumos, uralkodó vagy éppen alkalmazkodó típus. Ezek harmonizációja vagy éppen taszítása az, ami a párkapcsolat jövőjét befolyásolja, nem maga a csillagjegy. A szóban forgó két csillagjegy tűz jegy, de mégis jól meg vannak egymással, úgy tartják, nekem sajnos nem volt alkalmam kipróbálni.
2011. szept. 2. 04:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!