Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha Május 20-án születtem...

Ha Május 20-án születtem akkor bika vagy ikrek a horoszkópom, lehetek egyszerre mindkettő? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Igazából főként a bika jellemzői jellemeznek ( pénzszeretet, lustaság ), de egy két dolog az ikrekre jellemző pl: pl jogra járok, jó tanuló vagyok Azért gondoltam, hogy talán én vegyesen vagyok mindkettő mert fordulónapon születtem. Ez lehetséges?
2011. aug. 23. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is május 20.-as vagyok, és most hogy mondod, nekem is van mindkettő tulajdonságból...de még sosem gondolkodtam ilyenen...Én mindig is mika maradok ;)
2011. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*bika xD
2011. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Énis inkább bika vagyok, csak egy-két fontos tulajdonságom az ikrekre jellemző. Pont most olvastam el az-e két jegyben születettek horoszkópját, jellemzését.
2011. aug. 23. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
te egy kívülálló vagy!
2011. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2011. aug. 24. 00:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a csillagjegy bír befolyással, elvileg egy csomó mást is figyelembe kell venni (aszcendens, bolygók, miegymás). Döntsd el, hogy mi a szimpatikusabb neked.
2011. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ikrek vagyok erős rák beütéssel...:D
2011. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs csak egy jegyre hajazó ember. Fontos még a születési órád, de még a perc is és a bolygók állása is. Ez olyan mint az írás, mindegyik írásban ugyan azon betűk értelmezése mégis más. Nincs két egyforma Bika, se más jegy
2011. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bika vagy közöd nincs az ikrekhez . Én is akkor születtem igaz majdnem 19-én, éjfél után húsz perccel.
2011. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
énis május 20.án születtem és engem is vegyesen jellemeznek a tulajdonságok(bika, ikrek) . De inkább bika vagyok.. és igen sok minden más is számit.
2012. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!