Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi, Mérleg nő?

Vízöntő férfi, Mérleg nő?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mérleg nő vok: megvolt, nem működött, szeretem a békét és nyugalmat utálom az elégedetlen embereket, idegesítenek, plusz az én vízöntőm iszonyú tesze-tosza volt! Szerintem amúgy nem a csillagjegyen múlik ez csak az én személyes tapasztalatom!
2011. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem ezen múlik. Ne foglalkozz asztrológiával, csak problémáid lesznek.
2011. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha mindkét ember légjegyű, akkor nagyon jól megértik egymást, mindketten egymásra lesznek hangolva. Gyermekáldástsajnos a kettős légjegy megnehezíti, az első pár terhesség mindig vetéléssel végződik.

De odafigyeléssel és önfeláldozással ez is átvészelhető!

2011. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
Utolsó: És ezt honnan ötölted ki?
2011. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
15 éve foglalkozom jóslással és ezotériával az idő végtelen tudatával és annak energiáival. Eszközeim: Látnoki tarot kártya,az illető keresztneve, születési dátuma(számmátrix). A kristályinga a közös tudattalanból hoz le hasznos információkat.További szakterületem az Akasa krónika feltárása, az Isteni Fehér fény energiájának tisztító, gyógyító ereje, meditáció, relaxáció levezetése, az energetikai blokkoldás.
2011. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
100%
Magyarul a hasadra ütöttél?
2011. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb... Az ezo.TV oldaláról ollóztam össze ezeket az ökörségeket. Az esetek nagy részében simán bekajálják ezeket a hókuszokat amiket írok, de sajnos ez esetben a kérdező nagyon inaktív és nem tudom rávenni semmire.
2011. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
100%
Írni kéne egy ezoterikus bullshit-generátort, és ide bemásolni minden ilyen kérdéshez, amit kidob.
2011. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rádugsz bármi jós/asztrológus szájára egy billentyűzetet és máris ömlene az ész. A sok hülyének meg simán el lehetne adni, mint egyedi horoszkópkészítés. Én is meggazdagodhatnék belőle, hisz nincs annyi agyuk, hogy felfogják mi történik...


Már profi szinten űzöm, ezen az oldalon teljes számmisztikai jóslást készítettem és az illető jóízűen bekajálta:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

2011. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ennyit az ezotériáról... :)
2011. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!