Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés
vav22 nevű felhasználó kérdése:

Július 22. -én születtem késő délután. Mi a horoszkópom?

Valahol rákot írnak, valahol oroszlánt. Úgy tudom az év is fontos. 88-as vagyok és Székesfehérváron születtem.

2009. ápr. 30. 17:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
rák

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2009. ápr. 30. 17:52 Privát üzenet
Hello, én is pont július 22-én születtem '92-ben bp-en dél körül, és én ráknak tartom magam mert elvileg még abba esik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2009. ápr. 30. 18:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen, én is ráknak tartom magam, de valahol oroszlánt is olvastam már, mert ugye az akkori holdállástól függ, és 20-21-22-én szokott kezdődni az új csillagjegy és lehet, hogy mondjuk pont 22-én délután kettőkör már átlép a másik csillagjegybe. Persze ezt most csak példának írtam. Köszönöm a válaszokat! :-)

# 3/15Időpont 2009. ápr. 30. 18:57 Privát üzenet

Iggeen???:O

Ezt nem is tudtam, ennek utána kéne járni mer már engem is érdekel. (2. válaszoló)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2009. ápr. 30. 19:23 Privát üzenet

Sziasztok!

Attól függ, hogy hány órakor születtél pontosan. Az év is fontos, 1988. július 22-én székesfehérvári idő szerint 16:32-ig még a Rák jegyében állt, utána már átment az Oroszlán jegyébe a Nap. Viszont a születési képletedben a Merkúr bolygó mindenképpen a Rák jegyében áll, ezért a kommunikációdban inkább a Rák jelleg érvényesül. Persze, ez nagyban függ a percre pontos születési időponttól. Remélem, hogy tudtam segíteni, mert igenis van jelentősége, hogy melyik jegyben születtél pontosan! Üdv!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2009. máj. 3. 16:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Én negyed hat körül születtem este, nem percre pontos, de naggyából akkor. Ezek szerint már oroszlán vagyok. Bár szerintem nagyon is megtalálható bennem mind a két jegy. Az aszcendensem meg nyilas. :-)

# 6/15Időpont 2009. máj. 4. 01:00 Privát üzenet

Kedves utolsó válaszoló!

Az enyémet is ki tudnád számolni ha én meg '92-ben 12:30kor születtem?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2009. máj. 5. 09:25 Privát üzenet

Igen emlékszem, hogy Nyilas volt az aszcendens :-). Valóban érezheted mindkét jegy hatásait, hiszen a Napjegyed már Oroszlán, a Merkúrod a Rák jegyében van. A kettő eléggé üti magát, az Oroszlán alapvetően én-központú, a Rák pedig a másikat helyezi előtérbe. Örülök, hogy tudtam segíteni!

Utolsó kérdező:

Szívesen megnézem neked, ha megírod azt is, hogy hol születtél (város, és ország - ha nem Mo)!

Ehhez mindig nagyon pontosan kellenek a születési adatok (év, hó, nap, óra, perc, város, ország). Üdv!

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2009. máj. 5. 13:16 Privát üzenet

Elnézést: ... üti egymást.

Elírtam az előző kommentemben :-).

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2009. máj. 5. 13:17 Privát üzenet
1992, 07, 22, 12:30, budapest, (mo)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2009. máj. 5. 16:33 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt írta holnapra a horoszkópom, hogy egy családtagom el fog hunyni. Most nagyon félek, ti hisztek ebben?
Ha Május 20-án születtem akkor bika vagy ikrek a horoszkópom, lehetek egyszerre mindkettő? ( többi lent )
Szerintetek, milyen vagyok, ha mérleg a horoszkópom viszont az aszcendensem oroszlán. És mivel 1986-os vagyok tűz jegyben születtem, de a mérleg az a levegő-höz tartozik, ja és a...
A horoszkópom alapján milyen lehetek? Oroszlán napjegy, Ikrek aszcendens, Vízöntő holdjegy.
A horoszkópom alapján milyen ember lehetek: halak-napjegy, vízöntő-holdjegy, bak-aszcendens?
Valaki megcsinálná a horoszkópom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!