Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Július 22. -én születtem késő...

Vav22 kérdése:

Július 22. -én születtem késő délután. Mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Valahol rákot írnak, valahol oroszlánt. Úgy tudom az év is fontos. 88-as vagyok és Székesfehérváron születtem.
2009. ápr. 30. 17:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
rák
2009. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hello, én is pont július 22-én születtem '92-ben bp-en dél körül, és én ráknak tartom magam mert elvileg még abba esik.
2009. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen, én is ráknak tartom magam, de valahol oroszlánt is olvastam már, mert ugye az akkori holdállástól függ, és 20-21-22-én szokott kezdődni az új csillagjegy és lehet, hogy mondjuk pont 22-én délután kettőkör már átlép a másik csillagjegybe. Persze ezt most csak példának írtam. Köszönöm a válaszokat! :-)
2009. ápr. 30. 18:57
 4/16 anonim ***** válasza:

Iggeen???:O

Ezt nem is tudtam, ennek utána kéne járni mer már engem is érdekel. (2. válaszoló)

2009. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Attól függ, hogy hány órakor születtél pontosan. Az év is fontos, 1988. július 22-én székesfehérvári idő szerint 16:32-ig még a Rák jegyében állt, utána már átment az Oroszlán jegyébe a Nap. Viszont a születési képletedben a Merkúr bolygó mindenképpen a Rák jegyében áll, ezért a kommunikációdban inkább a Rák jelleg érvényesül. Persze, ez nagyban függ a percre pontos születési időponttól. Remélem, hogy tudtam segíteni, mert igenis van jelentősége, hogy melyik jegyben születtél pontosan! Üdv!

2009. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Én negyed hat körül születtem este, nem percre pontos, de naggyából akkor. Ezek szerint már oroszlán vagyok. Bár szerintem nagyon is megtalálható bennem mind a két jegy. Az aszcendensem meg nyilas. :-)
2009. máj. 4. 01:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Az enyémet is ki tudnád számolni ha én meg '92-ben 12:30kor születtem?

2009. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen emlékszem, hogy Nyilas volt az aszcendens :-). Valóban érezheted mindkét jegy hatásait, hiszen a Napjegyed már Oroszlán, a Merkúrod a Rák jegyében van. A kettő eléggé üti magát, az Oroszlán alapvetően én-központú, a Rák pedig a másikat helyezi előtérbe. Örülök, hogy tudtam segíteni!


Utolsó kérdező:

Szívesen megnézem neked, ha megírod azt is, hogy hol születtél (város, és ország - ha nem Mo)!

Ehhez mindig nagyon pontosan kellenek a születési adatok (év, hó, nap, óra, perc, város, ország). Üdv!

2009. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elnézést: ... üti egymást.

Elírtam az előző kommentemben :-).

2009. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1992, 07, 22, 12:30, budapest, (mo)
2009. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!