Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi + Bak nő vagy...

Bak férfi + Bak nő vagy Skorpió nő?

Figyelt kérdés
Ki illik hozzá jobban? Számít a kor, hogy mennyivel fiatalabb a nő?
2011. okt. 15. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
bak és a skorpió mindkettő nagyon domináns szóval egyik sem
2011. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen azonos jegyek nem jönnek ki egymással hosszú távon, mindkettőből hiányzik a kellő kompromisszumkésség. Rövidtávon el-el vagyogattok, de később terhes lesz a kapcsolat.
2011. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
azzal meg ne is foglalkozz hogy van-e köztetek szimpátia vagy nincs, olvasgasd a gyökér horoszkópokat :D agyhalott
2011. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Egy olyan embernek próbálod meg elmagyarázni, aki döntéseibe beleszámítja, hogy mely csillagjegyek hogy álltak és minden bizonnyal arra az értelmi színvonalra is eljutott, hogy blikk horoszkópot olvas. Ja nem, az hülyeség. A nőklapjás horoszkóp az már normálisabb.
2011. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 9:23-as vagyok


nevetségesnek tartom, de az ő élete, úgy csinál magából hülyét ahogy akar

2011. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

...legalább ebben sikeres.

Lehet egy szakszerű karrierhoroszkóp is kéne, hogy való életben is érvényesülni tudjon:

[link]

2011. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
09.23-as fikázzál máshol
2011. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
28%
Az összhang számít. Nem a jegy, sem pedig a korkülönbség. Akivel igazán jól érzed magad és nem önmegerőszakolásra épül a kapcsolat, az a megfelelő.
2011. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én skorpió csaj vagyok,és 2 bakkal is jártam.Én azt tudom mondani a bak pasikról,hogy vagy nagyon csúnyák,vagy nagyon helyesek,teljesen olyanok mint a szűz pasik.Hűségesek,talán a leghűségesebbek.Nekem a kapcsolatom a bakkal változó volt.Imádtam.(életembe 1x voltam szerelmes,és az bak volt)Nagyon jól csókolt és elvarázsolt kb. minden percben,de amilyen nehezen szerettem bele,olyannyira sírtam utána mert szakított,és összetört.Ez 3 éves sztori,azóta nem voltam senkibe szerelmes.A szenvedélyes,romantikus,és vad skorpió nő szerintem jó párosítása a bak pasinak,legalábbis jobb,mint egy unalmas,bak nő.A bak férfi merevsége,és szilárdsága+skorpió nő szenvedélyessége=vagy rövid ideig tartó,unalmas kapcsolat,vagy örökké tartó szerelme.
2014. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért unalmas a Bak nő?
2014. dec. 26. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!