Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő, szűz férfi, mennyi...

Nyilas nő, szűz férfi, mennyi illik össze? Mit lehet tudni kettőjük párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból.. :D
2011. okt. 16. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 2 nyilas barátnőm volt az elején jól kijöttünk egymással de egy idő után mint 2 kapcsolatban jöttök a gondok,a nyilas elég szabad és független személyiség a szűzhöz képest,a szűz szereti a rendet maga körül és a biztonságot ami a nyilasról nem mondható el,vagy is nálam az volt a baj hogy mindegyik a mának élt és semmi hosszú távú céljuk nem volt,most bika barátnőm van és ennyire jól még nem jöttem ki senkivel.Nem tudom van e köze a horoszkóphoz de engem annyira nem is érdekel nem ez alapján választok párt és te se tedd....ha jól megvagytok ne foglalkozzál ilyenekkel...
2011. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

A szűzek eléggé beképzeltek, ezt az első hozzászólásból már láthatod is. Beképzeli, hogy ő így meg úgy, a nyilas meg úgy meg így, és hisztizik, ha ellentmondanak neki. Más véleményére nem ad...


A kivételes (nem túl fafejű) szűzekkel, akik meghallgatják a másikat is, néha ők is alkalmazkodnak és nem csak elvárják mástól, továbbá esetleg még érzéseik is vannak, azokkal jól elvan egy nyilas.


A nyilasnak igenis nagyon fontos a biztonság. És csak olyannal tervez hosszú távra, akit biztosnak érezhet és főleg szívből szerethet.

A nyilas az első által említett szabadságot és függetlenséget leginkább a szabadidős tevékenységekben éli ki. Párkapcsolatban hűséges és esze ágában sincs "szabad"-nak lenni. Egy nyilasnak lehet hinni és megbízni benne.

A rendet is szereti, főleg a tisztaságot. Viszont vannak degenerált szűzek, akik folyton rendezkednek, ezért érezhetik, hogy a nyilas rendetlen. Közben ez nem így van, csak éppenséggel tudja a határokat és nem szélsőséges.


stb

2011. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nalunk pont ez a felallas. En nyilas lany,parom szuz fiu. A kapcsolatuk mar 3 eve tart es 2 eve egyutt is lakunk. Mindketten rendszeretok. Jol mukodik,kiegeszitjuk egymast. Nem hiszunk horoszkopba. Te is nyilas lany vagy?
2011. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas vagyok, exem szűz. Temperamentumra olyanok voltunk mint a tűz és víz. Engem sokszor zavart az ő kényelmessége és punnyadtsága és hogy kissé közönyös, racionalista. Őt pedig a nyüzsgésem, forrongó természetem, szókimondásom idegesítette.
2012. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!