Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok erről a párosítá...

Mit gondoltok erről a párosításról: Skorpió nő és Vízöntő férfi?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz ebben ne írjon,akik szoktak ebben a kategóriában és hisznek is a dologban azok válaszát várom,köszi :)
2011. okt. 19. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az egyik ismerős pár volt ebben a felállásban. Tűz és víz,de így is 7évig voltak együtt. Közben a lány megcsalta a fiút,most már nincsenek együtt.

Nem tudom mennyi köze van a horoszkóphoz?!

2011. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szépen megkértem,aki ki akar oktatni ne írjon,miért nem lehet ezt megérteni? A második válasza félig hasznos volt,neki köszönöm.
2011. okt. 19. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Vízöntő férfi - Skorpió nő


128. A Skorpiót dühíti, hogy az őszenvedélyes szerelmét a másik hűvös józansággal viszonozza. Rögtön egy riválisra gondol, pedig csak arról van szó, hogy a Vízöntő nem képes sem érzelmi, sem erotikus mélységekre. Kár az energiáért, soha nem fog lángolni.

2011. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Látom, törölték a válaszomat. :(

Azért leírom még egyszer:


Semmiféleképpen nem elég két ember napjegye a szinasztriához. Ez kb. annyi, mint ha azt kérdeznéd, hogy egy szőke kék szemű és egy barna, barna szemű ember kijön-e egymással.


Egy párkapcsolati elemzéshez fel kell keresned egy asztrológust a születési adataitokkal, úgy mint: születési idő (percre pontos, vagy asztrológus által pontosított) és hely.


Ne töröltesd légyszíves, még ha nem is értesz ezzel egyet, ha másért nem, szerepeljen itt egy véleményként. :)

2011. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 18:40


Ne haragudj, nem oktatni akarlak, hanem elejét venni az asztrológia félreértelmezésének, amit itt tapasztalok.

2011. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Istenem,hogy nem felfogni,hogy a kioktatás nem érdekel...

Aki választ annak viszont köszönöm :)

2011. okt. 19. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fenntartással kezelem a horoszkópos témákat, de skorpió vagyok és volt vízöntő barátom, kb. másfél évig jártunk. Azt gondolom róla, mint bármelyik másik párosításról, hogy egyénfüggő. Ha ugyanis illett volna rám meg a barátomra a jellemzés, akkor lehet, hogy jobban elgondolkodok rajta. Az a lényeg, hogy jól kijöttünk egymással, egy csomó dologban hasonlítottunk és sosem unatkoztunk, bár egy adag türelemre mindkét részről szükség volt. Összességében örülök, hogy része volt az életemnek az a srác.
2011. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is fontos a pontos születési idő is, de én is osztom azok véleményét, aki nem ad sok esélyt ilyen párosnak. Sőt a nemek megfordításával sem. Mindkettő zárkózott, érzéseiről nem beszél, sértődékeny. A Vízöntőnek pedig kevés az érzelmi IQ-ja ahoz, hogy felfogja a Skorpió rejtett üzeneteit. Ez mellett, féltékenyek, szabadságvágyóak, de a másikon uralkodni akarnak. És szerintem a vízöntőben nincs elég tűz.
2011. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt vízöntő barátom( skorpió nő vagyok) de van sok vízöntő ismerősöm(pasi) és rokonom is.A horoszkóp az nem mindig igaz,és ez tényleg egyénfüggő.Az első vízöntő férfi,akit megismertem a volt osztálytársam,és vele vagy nagyon kijöttünk,és mindenen röhögtünk,vagy épp oltottuk egymást 120.000-el.Szerintem a vízöntő pasi nem elég kitartó,és hűséges egy skorpió nőhöz,de a skorpió nő is tud hűtlen lenni,ha nem elégítik mi mint lelki,mint testi részben.A skorpió nő ha szerelmem akkor azt egy életre próbálja tervezni,és hűséges-viszont ő is elvárja ezt a partnerétől,és szerintem a kissé bohókás,és szókimondó vízöntő pasit is megváltoztatná valamilyen szinten a szerelem. 14/L
2014. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!