Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki mennyire hisz a horoszkópok...

Ki mennyire hisz a horoszkópokban/párkapcsolati horoszkópokban?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy pl. egy általános jellemzés mennyire szokott illeni/nem illeni rátok?
2011. okt. 22. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszek bennük. Nem sokszor olvastam horoszkópot, de általában nem ilettek rám, vagy max úgy, hogy ilyen általánosabb dolgokat írt le, ami valamilyen szinten mindenkire igaz. Ilyenkor elolvastam, hogy a többieknek mit ír, és ott a legtöbbször volt olyan ami sokkal jobban illett rám, mint az ami elvileg rám vonatkozott. szóval én szerintem ez hülyeség.
2011. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát érdekes módon mindig az olyanokkal gyűlt meg a bajom, akiktől óva int a horoszkóp- pl. bika vagyok, volt egy kossal kapcsolatom- veszekedések, agybaj non stop én meg nem bírom ezt, nyugalom béke párti ember vagyok; egy ikrek meg sunyi és kétszínű volt aki megjátszotta magát, nem kicsit, + simán továbbállt; ezekből leszűrt tulajdonságok teljesen megfelelnek az adott jegynek( kos, ikrek) közismert negatív tulajdonságainak! Még mielőtt az ikrek, és kos olvasók leharapják a fejem minden jegynek vannak negatív tulajdonságai csak nálam ők voltak terítéken azért írom őket! :)
2011. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
+ pozitív oldalról megközelítve a bikához ideális társnak a bikát, rákot, bakot, szűzeket, halakat szokták mondani, és ez tényleg így van! Egyetértek azzal hogy egy embert nem lehet 12 jegybe behatárolni( az más kérdés hogy azért mert van aszcendens és holdjegy is ami meghatározza a személyiségünket) de a jegyek alaptulajdonságai tényleg jellemzőek az adott emberre.
2011. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én Rák nő vagyok, de én is utálom az Ikreket,a Kosokért se vagyok oda...Rák a férjem...
2011. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
2011. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Értem én miről szól a forer-hatás de az jegyek alaptulajdonságai valóban igazak, szinte nem tudnék olyan embert mondani a környezetemből aki nem olyan személyiség lenne, legfontosabb tulajdonságokat tekintve mint a jegyük, ez nem bemagyarázás, hogy rávetítem mert tudom róla hogy ő olyan jegyű. Kismillió példából amit felhozhatnék mondjuk egy párkapcsolati- volt egy kos párom hosszú kapcsolat volt, nem egyszer volt dührohama, vagy volt meggondolatlan, makacs, önfejű hanem hónapokon keresztül folyamatosan..
2011. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez mind belemagyarázás. Az önmagát beteljesítő jóslatot ismered? Akiről azt mondják, hogy ilyen meg olyan személyiség , persze mert a csillagjegye miatt , az előbb -utóbb olyan is lesz:-) Ezt várják tőle, ezt látják bele akik ezekkel a zavaros dolgokkal foglalkoznak. Sőt, minden apró jelet igazolásnak vélnek, míg ami ellentmond ennek észre sem veszik, vagy belemagyarázzák,hogy az ,,ascendens" meg egyebek miatt nem jött be a papírforma:-)) Szerinted mitől lenne két ember személyisége egyforma ha egyszerre születtek és ugyanott? Még az ikreké sem azonos ha nem együtt nőnek fel:-))
2011. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt félreértés történt, szó sincs arról hogy egy EMBERT tökéletesen jellemezni lehessen egy horoszkóppal, vagy hogy pl minden ikrek egyforma lenne.. DE vannak olyan emberi tulajdonságok amelyek az egyes jegyekre alapvetően jellemeznek, ez nem azt jelenti hogy ne lehetnének ettől eltérő tulajdonságai az illetőnek, de bizonyos tulajdonságok megléte erősen feltételezhető a horoszkóp alapján..
2011. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát én bika vagyok, és egyáltalán nem vagyok uralkodó típus, önfejű, nem vagyok lusta sem minden nap sportolok! :)

De ezzel szemben igencsak féltékeny tudok lenni, ragaszkodó vagyok, kicsit makacs is de belátom ha tévedek, és talán kicsit nehezen nyílok a változásokra.

Alapvetően jellemző bika tulajdonságok jellemeznek engem is, de mivel nem vagyunk egyformák, van olyan is ami nem jellemző rám, legalábbis nem nagy mértékben. De pl. elolvasok egy ikrek jellemzést, még csak közös vonást is alig találok magam és közte :)

2011. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És ez nem bemagyarázás, hogy keresem a közös tulajdonságokat, ha mondjuk nem tudnám hogy bika vagyok, és azt mondják nekem hogy te oroszlán vagy. Elolvasnám hogy miket írnak, és azt mondanám hogy ez az egész horoszkóp egy oltári baromság.. Egyedül más földjegyeknél érzek hasonló tulajdonságokat amelyek engem jellemznek, talán azért is mert az aszcendensem is föld jegy bak :)
2011. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!