Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hallottam egy olyan szoftverrő...

Hallottam egy olyan szoftverről, ami teljesen kielemzi az embert a születési dátuma alapján, sőt, még a párjával való összeillőséget is. Mi ennek a programnak a neve?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sarlatán2000.exe
2011. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyet nem találok.(Ha vicc, akkor ötcsillagos.)
2011. nov. 10. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
egy program max csak annyira képez hogy a dátum alapján generál egy számot mittudom én a tiedből csinál 234-et és akkor kiadja a 234-ik sablon szöveget, vagy kicsit túlbonyolítva
2011. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt próbáld ki a személyre szabott horoszkópot. A programmal, amit kérdezel, az a baj, hogy leírja, mi miben áll, melyik házban, stb. de nem ír magyarázatot, tehát asztrológusoknak íródott (legalábbis amit én ismerek).
2011. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az asztronetet én is szoktam bújni, csak azt gondoltam, annál egy kicsit személyreszabottabb (pár)horoszkópot is találok szoftveres formában.

Sikerült letöltenem olyat, hogy: Solar Fire Gold illetve Horoscope Explorer, de egyikből sem sokat értettem.

2011. nov. 10. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Húú, első barátom, megnevettettél mára.
2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki aki velem egy napon született, vagy most születik ma, az a több ezer ember, annak kb ugyanaz lesz a sorsa??? Ekkora egy oltári nagy kolosszális baromságot nem b*sztam..
2011. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az asztronetes dolognak valóban nem sok értelme van :)
2011. nov. 10. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!