Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ezotéria magazinban van...

Az Ezotéria magazinban van olyan lehetőség, hogy felteszünk egy kérdést, és a születési dátumból az asztrológia segítségével választ adnak a jövőt illetően. Neten hol van ilyen lehetőség, ahol rövidebb idő alatt e-mail-ben kaphatnék választ?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
már kapod is:szélhámosok gyülekezete,ha ebben hiszel,szavazójogod sem kéne ,h legyen.
2012. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Akár itt is. Ingyenes, úgyhogy a szélhámosság alapban kizárva. Én kérdeztem, és részletes választ kaptam-ami már meg is valósult..

2012. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a jövödet te magad alakitod (persze függhet masok döntesetöl is, magaddal hozott sorstol is = amire az asztrologiabol, numerologiabol vagy mashonnan is következtethetünk), felelötlenseg lenne barmit allitani a jövöddel kapcsolatban, sztem.

astro.com - nemetül v. angolul a percre pontos születesi idöd es születesi hely alapjan egy jellemezes.

harmonet.hu - itt van pl. Joska josda, szinjosda es ilyesmik, amikre ha rahangolodsz, hiszel benne, akkor a rezgesek miatt helyes valasz is jöhet, hogy ugy mondjam, "bevonzhatod" a valaszt.

Nem inkabb egy igazi asztrologusnak vagy numerologusnak kene feltenned ezt a kerdest? Ö azok alapjan irna le, szerinte mennyire valoszinü egy-egy valasz. (Van egy asztrologus ismerösöm. Ha megirod privat az emailcimedet, es kered, hogy küldjem el egy asztrologusnak, elküldöm neki a kereseddel együtt.)

2012. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na kérdezz. válaszolok. 99%-os pontossággal.
2012. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Németh Ági asztrológus vagyok. Több női magazinban is van ilyen lehetőség, az nlc.hu-n is, a pink.hu-n is. De írhatsz nekem is a triamos kukac digikabel pont hu-ra, ígérem válaszolok neked.

s

szeretettel:


Németh Ági asztrológus

2012. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!