Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a nyílas csillag...

Mit gondoltok a nyílas csillagjegyről? Van valaki aki nyilas és még szerencsés.

Figyelt kérdés

1. verzió Napba nézz és oda is célozz

2. verzió Napba nézz de sajnos mellé célozz


Ti mit gondoltok? Szerintetek a nyílasok kevésbbé realisták, vagy ezt nem lehet igy kategorizalni.

A munkámban sajna egyedül Én voltam nyílas és legtöbb nő munkatársam szerint ez a csillagjegy nem épp kellemes. de ez hülyeség.


2012. febr. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság valakit megítélni a csillagjegye alapján. Elsőnek meg kell valakit ismerni és csak utána véleményezni. Én is nyilas vagyok és nem jellemző rám a szabadságszeretet meg egyedüllét vágya amiket a horoszkópok írnak.

ű

Természetesen aláírom ,hogy van jelentősége annak ,hogy ki mikor született ,de az életem igazából negatívan befolyásolta eddig az ,hogy nyilas vagyok mert féltek kapcsolatot kezdeni a lányok...

Talán nekem épp nem volt szerencsém:))

2012. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok, és szerencsés is. A verziókat nem értem?! Álmodozó vagyok, de hiszek az álmaimban, szerintem a nyilas pont az a jegy ( a szabad szelleműsége miatt), aki meg is tudja valósítani az álmait.
2012. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Five Star ***** válasza:

A Nyilasok ÁLTALÁBAN kevésbé realisták, de persze ez változhat, mondjuk egy Bak aszcendenssel vagy egy erős Bika vagy Szűz behatással azért egy Nyilas is sokkal földhözragadtabb lesz.


A kérdés többi részét nem értem, de lehet azért, mert nem vagyok Nyilas :D

2012. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nyilas vagyok és nem jellemző rám a szabadságszeretet meg egyedüllét vágya amiket a horoszkópok írnak. "


A számból vetted ki a szót! Pont ezek azok amik rám sem jellemzőek egyáltalán, mégis minden horoszkóp ezzel dobálódzik. Lehet, hogy a szűz aszcendensem miatt nem igaz teljesen a nyilas?


Kérdező! A verzióidat nem egészen értem.

A munkahelyen pedig ne aggódj! Csak végezd a munkád lelkiismeretesen és becsületesen, ahogy egy nyilashoz illik! A nyilasok nagyon is jó munkaerőnek számítanak. Volt főnököm, aki ezt megjegyezte, főleg mert tapasztalta más nyilas esetén is.

Ha a kolleganők azt mondják, hogy nem vagy kellemes munkatárs a csillagjegyed miatt, az nagy butaságra vall, vagy pedig valamiért szimplán irigyek rád, és ezzel akarnak letörni. Ne hagyd magad befolyásolni általuk, csak végezd a munkád és kész. Túl bizalmas információkat se ossz meg velük, mert amit írtál, abból az derül ki, hogy nem éppen a legbarátságosabb munkatársak.

2012. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. eléri amit akar

2. elérné ha tudná

2012. febr. 8. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy úgy.

Nos szerintem sem az 1-es, sem a 2-es verzió nem kifejezetten a nyilasra jellemző. A 2-es tulajdonképpen bárkire jellemző lehet...


1. eléri amit akar:

Ahhoz, hogy valaki mindenben sikeres legyen, általában elérjen bármit, amit akar, ahhoz legtöbbször kell valami trükk, ravaszság, hazugság, mások leigázása, figyelmen kívül hagyása, kihasználása, egyebek és nagy kitartás. Ezekben jó az oroszlán, a skorpió, vagy az ikrek akár. De a nyilas nem, mert túl naív, őszinte, becsületeske és nem túl kitartó, sok esetben türelmetlen.

Nyilas esetén ahhoz, hogy elérje amit akar, ahhoz általában szerencse kell! Ami gyakran van is, de nem mindig. Ezért jellemző lehet mégis az 1-es verzió a nyilasra.


2. elérné, ha tudná:

Hát igen, búskomor, sikertelen időszakban érezheti ezt a nyilas. De mivel nem egy önsajnálkozó, így nem a panaszkodás tölti ki napjait. Így ha valamit nem tud elérni, biztos nem fog másoknak erről nyafogni.

Az pedig nem jellemző, hogy annyira pancser legyen a nyilas, hogy folyton e 2-es verzió szerint érezzen, ezért ez sem húzható rá.

2012. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nyilas vagyok, és szerencsés.

Sose éreztem ennek a hátrányát.


Nagyon megszenvedem a gyakorlati dolgokat, mert nem illenek a szeméyliségemhez.


DE nehogy már valaki téged az alapján ítéljen meg, hogy milyen a csillagjegyed.

Egyébként tapasztalat alapján: én is halottam ilyet- aszem pont csillag Lilla tv2, hogy a nyilasok borzalmasak.

A tapasztalatom a következő: az emberek irígyek arra, amilyen a nyilas, ha valaki nyitott, és bevonz embereket.

Azt gondoldom, hogy a nyilastól való félelmet az irígység motíválja. (Az, hogy lehet, hogy ő nem ideges, hogy ő nem szorong, hogy bejön a pasiknak, hogy nem fél).


Csak valósítsd meg az álmaidat, és hagyd, hogy ilyenekkel lehúzzanak.

Ha mellélösszz, majd kijavítod!:)

2012. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Boccs a kapkodásért, ne hagyd , hogy lehúzzanak!
2012. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!