Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire érdekel titeket a...

Mennyire érdekel titeket a babátok horoszkópja?

Figyelt kérdés

Illik rá amiket írnak?

Az én babám vízöntő. Hááát elég kis "magabiztos" de rettentően barátságos és nyugodt is egyben.


2009. jún. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem sokat adok rá, de azért elolvasgattam, amit írtak róla...rám is van, ami illik, van, ami nem...nem tulajdonítok neki jelentőséget
2009. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A napi/heti/havi horoszkópban nem hiszek, az általános jellemzőkben igen. Páromra (rák) is, rám (skorpió) is majdnem teljes egészében illik, amit írnak. Kislányom szintén skorpió, nem könnyű jegy, de mivel én is az vagyok, tudom mire számíthatok. :)
2009. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mirus kos,azt irják,önfejű,fejjel megy a falnak,ez elég jellemző rá,ha nem a kedvenc ruháit adom rá,sír,amig meg meg nem kapja,amit akar.nagyon kis akaratos,szerintem rá jellemző tulajdonságokat irnak róla.:)
2009. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy érzem olyan a kisfiam mint én.

Vízöntők vagyunk mindketten:)

2009. jún. 8. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolut nem hiszek benne, még utánna sem néztem milyen jegyben született:)

Vicces lenne neki olvasni nap mint nap

Ma a munkahelyeden sikereket érsz el, a szerelem hétvégén rádtalál .... ;-)

2009. jún. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De szerintem a kérdésfeltevő nem a horoszkópjára értette (hogy mi lesz vele a hétes stb), hanem inkább a csillagjegyére, és az arra vonatkozó jellemzőkre! Enegm mindenképp érdekelni fog a gyerekemé(is)! Én például Bak vagyok, de nem akarom, hogy a gyerekem is ilyen legyen :D
2009. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem csak a horoszkópja számít, hanem az aszcendense is.
2009. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!