Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan pontosítható be a...

Hogyan pontosítható be a születési óra, perc,?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy élet események alapján meg lehetett határozni, hogy mikor született valaki,órára,percre.

Én 1968. július 18 án születtem hajnali órákban,de csak ennyit tudok.


2012. márc. 13. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A kórházban, ahol születtél biztosan megtartják a betegek kartonjait, gondolom a születések feljegyzéseit is.
2012. márc. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ,nem igazán erre gondoltam.

Amúgy 44 éve,nem hiszem, hogy fontosnak tartották óra percre felírni ki, mikor született.

Még az én gyerekeim papírjain se szerepel sehol csak az év, hónap nap...

2012. márc. 14. 07:23
 3/6 A kérdező kommentje:

Asztrológusok is szokták olvasni ezt az oldalt, tudom.

Reménykedem, hátha tud valaki válaszolni.

2012. márc. 15. 08:36
 4/6 Yldikó76 válasza:
Az alapján, amit írtál egy asztrológus sem fog tudni válaszolni. De van egy javaslatom, mert nekem már bepontosították.Az életeseményeidet írd össze. Pl. költözés, iskolák, ha van gyereked, mikor született, testvéred születése, haláleset a családban, stb. Tehát minden olyat, amennyire tudod napra pontosan, ami változás volt, nagyon megérintett, fontosnak tartasz. És ezekkel már meg tudsz keresni egy asztrológust. Tehát itt, ingyen szerintem senki nem fogja megcsinálni. Nem azért, mert pénzéhesek, hanem mert ez komoly dolog, komoly munka és néhány percen is sok múlik egy képletben a bolygók helyzetének meghatározása során. Sok szerencsét.
2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A perc csak hozzávetőlegesen kell, ha ez megnyugtat, ha kb fél órára le tudod szűkíteni, az már jó :)
2012. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 16. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!