Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik horoszkópot kedvelitek...

Melyik horoszkópot kedvelitek a legjobban, illetve legkevésbé?

Figyelt kérdés
Örülnék ha megindokolnátok, és ha több kedvelt( nem kedvelt van, mind leírnátok. :)

2012. máj. 14. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nincs kedvelt és nem kedvelt, minden jegynek meg van a jó és rossz tulajdonsága. Lelki szinten hol van az a lényeg.

Vegyük sorba:

Kos: lehet önző durva, türelmetlen, tapintatlan.--- De lehet egy nagyon jól képzett sebész, aki mindent megtesz, hogy a páciens életben maradjon

Bika: csökönyös, képtelen valami újat befogadni, csak a biztonság érdekli.--- Egy sivatag közepén is képes virágzó környezetet teremteni. Családjának mindent előteremt.

Ikrek: Ő aki mindent tudni akar, hírek információk. Olyan mint egy lexikon, de amikor érzelmekre kerül a sor , megakad. Értelem és érzelem nem fér meg együtt. ---Mindenki fontos számára a testvérek a szomszédok, rokonságok. Ahol tud segít, mert eligazodik a világban.

Rák: Állandóan a múltban él. Régi sebeit nyalogatja. Nem képes a jelennek örülni. ---Legjobb anya, akinek elsősorban a család a legfontosabb, a gyerekek.

Oroszlán: gőgös , hisztis mint egy gyerek. Zsarnok----Ő aki képes a társat királynőnek tekinteni. Vállalkozó kreatív, problémamegoldó képessége nagyon jó

Szűz. Pletykafészek. Örül ha valakiben hibát talál. Zsugori, még magától is sajnálja a minőségi ételt, hulladékokon él, és csak turiban vásárol. Legjobb ápoló nő, vagy férfi. Mindent megtesz a betegekért. Nagyon magas szinten képes a tudományban elmélyedni. Képes éveken keresztül egy azon témában kutatni.

Mérleg: hiú ők belőlük élnek a kozmetikai cégek. Csak a külsőség.Nem tud dönteni, megalkuvó típus. Leglustább jegy az Oroszlán után. Csak azért van rend körülötte, mert az esztétikai érzékét bántja.---- Legjobb társ, oda figyel a másikra. Mindig tiszta és nett, ápolt.érdekli a kultúra, csemetéibe bele oltja a szépe iránti érzékenységet.

Skorpió: akkor is megbánt, amikor nem akar. Lelke mélyéből fakad a rosszindulat. Mindent sötéten lát. Csak a rosszat tudja feltételezni a másikról. Barátként hamar rájössz, hogy kígyót melengettél a kebleden.----Ha egyszer megszeret, nagyon nagy dolgot kell elkövetni ellene, hogy megharagudjon. Ha segítségre szorul a barát, még éjjel 2-kor is nem azt kérdezi miért költötted fel, hanem hogy hová kell menni. Legjobb nyomozó, mindent kiderít, képes a bűnöző fejével gondolkodni.

Nyilas: Ő a simlis a csaló, képes becsapni, hazudozik, nagy szavak, nagy fogadalmak, de másnapra más elfelejti mit ígért.----Mély hittel indul neki az életnek. Képes végigmenni olyan úton, ahol mások elbuknak, mert hisz önmagában. Legjobb szónok. Politikában , vallási felekezetekben kimagasló eredményt képes elérni

Bak: Mindenkin átgázolva igyekszik magasabb polcra jutni. Gőgös és érdemtelenül is elvárja, hogy felnézz rá.--- Tudja, hogy akkor fognak felnézni rá, ha energiáját arra használja, hogy állandóan tanuljon. Fegyelmezett, a szabályokat betartva, képes sziszifuszi munkát is elvégezni, és tudja, hogy a csúcsra csak lépésről lépésre lehet feljutni. Kitartó.

Vízöntő: Úgy néz ki mint a bohóc, mindent felaggat magára, függetlenül attól, hogy egyéniségéhez passzol e az a ruha, vagy a kiegészítők. Vagy 60 évesen is cica nadrágban járkál. Minden felvonuláson tüntetésen ott van, mindegy, hogy mi a meggyőződése.---- Ő aki minden technikai újdonságot hamar magáévá tesz. Érti nem csak használja a technikai dolgokat. Extrém sportokban kitartó. A legjobb barát.Közösségekben jól érzi magát, de csak akkor, ha színvonalas.Társkapcsolatban a szabad mozgást nem csak magának követeli, hanem a társának is biztosítja.

Halak: Ő a lúzer, akit mindenki becsap átver. Ő az áldozat. Fogalma nincs a világról, csak saját kis álomvilágában él. Ő róla írták a "peches ember ne menjen a jégre"--- Mély érzelmeket táplál környezete iránt. Igyekszik olyan szakmát választani, ahol vissza tud vonulni a külvilág elől. Írói képessége kimagasló, mert a cselekménnyel együtt él.

Most ezeknek a függvényében találsz olyan jegyet ami jó vagy rossz? Mert én nem

2012. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ÉN nem kedvelem egyiket sem. Sőt, a sajátom nem is illik távolról sem.
2012. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Legjobban kedvelem az oroszlánt. Hiú, de mindig egyenes, becsületes. Mint ééén. :)

Nyilas mindig szerelmi csalódás...

A skorpió pedig nem teljesen átlátható számomra, mármint a szándékai...hm

Az ikrekben pedig nem bízom.

2012. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3/3 minden szentnek maga felé hajlik a keze. én csak leírtam mindegyik jegy negatív és pozitív oldalát. Aki azt írta, hogy egyik jegy se illik rá, azon nem csodálkozom. Van aki annyira kevert egyéniség, hogy nem lehet fehéren feketén rámondani, hogy ez vagy azt a jegyet hozza. Nem 12 féle ember van, hanem azt kell mondanom több ezer horoszkóp után, hogy két egyformát nem láttam, pedig már jó ideje foglalkozom asztrológiával
2012. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Nyilas férfi vagyok,és bevallom,tényleg elég simlis,és egocentrikus, bízom magamban,és a legtöbben elbuknak körülöttem,de én talpon maradok a végsőkig,akármiről is van szó. Pozitív vagyok,és szeretem a többi jegyet,egyikkel sincs különösebb bajom,de mindnél többre tartom magamat,mert magamat imádom,ezzel nem is ártok senkinek.

Barátilag legjobban az Oroszlánnal,Mérleggel,Bakkal jövök ki. Szimpla havernak hülyülésre jó a Kos meg a Vízöntő,ők még olyan infatilisak mint én.:))


Szerelmileg leginkább az Ikrek passzol hozzám(a barátnőm is Ikrek), szerelmi téren a Skorpió is csodákra képes...


Úgy konkrétan egyik jeggyel sincs bajom, leginkább a Bika,Szűz,Halak,Rák taszítanak,de velük sem szoktam konfliktusba kerülni,csupán nem veszek róluk tudomást.

2012. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátom szűz, meg a legszebb lány is akit valaha ismertem. Belső értékeik is kimagaslóak. Kosokkal nem jövök ki jól, egyszerűen irritálnak. Oroszlánnal viszonylag jól. Ikreket se szeretem, mert baromi sok hülyeséget dumálnak. Na kb ennyi. Halak/F
2012. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Halak nő vagyok és a kos férfiakat irritálom

a kos nők meg engem irritálnak nagyon egy csomót ismerek azok mind:D

az oroszlánokat is irritálom..

a skorpiókat meg kedvelem egy barátnőm skorpió és teljesen igaz rá amit leírt az első hozzászóló nagyon nagyon jó barát de ha megbántják..annak az embernek annyi :D

2012. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Legjobban a halakat kedvelem,mert nagyon segítőkészek és ők a legjobb barátok(három barátnőm is van halak)

Akiket kevésbé,azok az oroszlánok,mert állandóan mártírodnak és ők akarnak a középpontban lenni


Bika lány

2012. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek az asztrológiához, ezért csakis a saját tapasztalataim alapján alakul a véleményem:


Talán a bika és a vízöntő jegyűeket tudnám kiemelni, mint ellentett-faktort :) Bika ismerőseim lassúak, kényelmesek, komótosak, és iszonyat bélpoklosak :D Kb. koalamaci-életmód.


Sok vízöntővel találkoztam, és nekem eléggé sótlanok és érzelemmentesek. Mindenen átsiklanak, ami valahol jó, de engem egy idő után idegesít. Kicsit olyan, mintha mindenből kötelező lenne viccet csinálniuk - erőltetett felszínesség.


Kos ismerőseim hihetetlenül higgadt természetűek, de belül folyamatos a láva fortyogása :) Fogalmam sincs, hogy férhet össze ez a két tulajdonság - őket ezért kedvelem.


Ikrek - nagyon imádom őket, a szeleburdiságukkal és szétszórt természetükkel együtt.


Oroszlán - a családunkban nagyon sokan vannak, és szerintem tök jó a humorérzékük, önzetlenek, kalandvágyóak, nagy a teherbírásuk. Kifejezetten szeretnek a középpontban lenni, de enélkül nem lennének oroszlánok :D


A mérleg jegyűeket is nagyon csípem, szerintem nem lehet őket nem szeretni.


A bakokat azért szeretem, mert számomra kihívást jelent, hogy felolvasszam őket abból a makacs fagyos hangulatukból :) Ha ez sikerül, akkor mindig nagyon frankó beszélgetések várhatók.


Nyilasok közül csak nőket ismerek, akiket a kalandvágyó, tűzrőlpattant természetük miatt szeretek leginkább. Picit talán egoisták, viszont baromi segítőkészek.

2012. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kedvelem a sajátom, ami oroszlán. Több oroszlán embert ismerek, nyitottak barátságosak, segítőkészek mindenről lehet velük beszélni általában van valami jó kis hobbijuk is... :) Na meg nyáriak és jó kis szülinapi partikat szoktunk tartani. De szeretem a szüzeket és a mérlegeket is. :) De volt egy közeli vízöntő ismerősöm és bírom a halakat is. A skorpiók neccesek egyik volt legjobb barátnőm az volt, elég fura szerzet. :D Mindig veszekedtünk meg kibékültünk végül lecserélt minket.

Legjobb barátnőm mérleg. Kívánni se tudnék jobb barátot.

2012. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!