Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a déli féltekén...

Antimod kérdése:

Szerintetek a déli féltekén születettekre is jellemzőek az egyes csillagjegyek jellemzései?

Figyelt kérdés
A horoszkópok szerinti jellemzések szerintem nagyjából igazak az adott jegyben született emberre. Ezeket a habitusbeli jellemzőket lehetne akár az évszakokkal is magyarázni. De mi a helyzet a déli féltekén születettekkel? Rájuk is illenek a leírások? Hol lehet erről olvasni valamit?

2012. aug. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Rám még egyetlen horoszkóp sem stimmelt. De a családom tagjaira sem! Általánosságok vannak mindegyikben,ami mindenkire illik.
2012. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Rám még egyetlen horoszkóp sem stimmelt."


Félreértések elkerülése végett: nem a horoszkóp jóslatairól van szó, hanem az egyes csillagjegyek szülöttjeinek jellemzéséről! Tehát rád egyetlen stimmelhet, pl. a mérleg jellemvonásai, ha szeptemberben születtél.

2012. aug. 7. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de mondjuk rám abszolút nem illik a horoszkópom.

Bak vagyok, aki elvileg hideg, és karrierista, na, én egyik sem vagyok.

És a többi sem igaz.

Az aszcendensem Skorpió, abból még kevesebb igaz rám.

Ha valamit választani kellene, akkor leginkább a Halak, vagy a Rák jellemzése lenne igaz rám, de hát az meg nem vagyok.

Szóval én nem hiszek a horoszkópban, de gondolom, a déli féltekén is ugyanaz az érvényes, már ha valaki hisz benne.

2012. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. válaszoló. Attól még hogy te nem tartod magad hidegnek vagy karrieristának, még lehet hogy az vagy. A lényeg az az, hogy közel sem vagy olyan közvetlen mint más. Te azt gondolod hogy igen, de más erre már rögtön rávágja hogy hideg vagy. Nem kell karrieristának sem lenned, de lehet komolyabban veszed a munkát mint más, csak te ezt nem látod magadon. Mindig a többi emberhez képest kell viszonyítani.
2012. aug. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!