Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy kezeljem a barátnőm...

Hogy kezeljem a barátnőm horoszkóp mániáját?

Figyelt kérdés
Tiszteletben tartom a hitét, hobbiját, vagy nem tudom minek mondják ezt, de neki is tiszteletben kéne tartania, hogy én nem hiszek az ilyesmibe. Elviselném, mert szeretem, de ő mindig csak ezzel foglalkozik, nekem is sokat beszél erről, amikor megmondtam, hogy ez engem nem igazán érdekel. Ekkor általában megsértődik, amikor meg próbálom cáfolni, hogy azért hozzá is szóljak a témához valahogy, akkor meg burkoltan lehülyéz és mindig mondja, hogy majd meglátom ennyi igazság van ebben. Hogy tudnám kezelni? Horoszkóposok, szerintetek hogy mondjam meg neki, hogy erről előttem ne beszéljen, úgy hogy ne is bántsam meg?

2012. nov. 14. 21:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Másik barátnő kell.Ő meg barátkozzon a mániájával.
2012. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudnék ilyen nővel élni. Pedig sajnos rengeteg ilyen nő van mostanában, teljesen belehülyültek a nők ebbe a horoszkóposdiba. És még téged néznek hülyének, amiért nem hiszel benne.
2012. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az egy ok, amiért még vele vagyok, hogy tud normális is lenni. Amikor elfeledkezik erről a hülyeségről, akkor nagyon aranyos, kedves,jófej,okos,vicces és ezt az oldalát nagyon szeretem. Nem lehet valahogy ezt belőle "kinevelni"?
2012. nov. 14. 22:28
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem szabadna ezen megsértődnie és nem kéne rád erőszakolnia a hitét, vagy az érdeklődési körét.
2012. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%

Kinevelni? Ha neked lenne valami hobbid, amit imádsz, ami neked fontos, akkor örülnél, ha a barátnőd ki akarná belőled nevelni? Ne haragudj, ez pont olyan hülyeség, mint amit a barátnőd csinál, amikor rád akar olyasmit erőltetni, amiben nem hiszel és ami nem érdekel.

Nálunk ugyanez a felállás, én foglalkozok hobbiszinten asztrológiával, a páromat nem érdekli, de soha nem volt semmi konfliktus ebből. Én ezt a magánügyemnek, a saját érdeklődési körömnek tekintem, eszembe sem jut másokat nyaggatni vele, a párom pedig ezt tiszteletben tartja és soha nem nézzük hülyének a másikat. Ő nem beszél olyasmi ellen, amiről semmit nem tud én meg teljes mértékben elfogadom, hogy ez nem az ő világa, nem érdekli.

2012. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
De mi van akkor, ha én pontosan, hogy tudok róla mindent és így tartom hülyeségnek?
2012. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
6-os válaszoló, az a te dolgod. Más meg mást tart hülyeségnek. Az ember vagy elfogadja egy párkapcsolaton belül a másik hitét és elképzelését a világról és a hobbiját, vagy ha erre nem képes, akkor inkább keres egy olyan partnert, akivel hasonlóan gondolkozik.
2012. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Na igen, de ez a horoszkópos ostobaság nem ér meg egy szakítást.
2012. nov. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem ér meg egy szakítást! :) Csak ha egyik is, másik is annyira (már bocsánat) fafejű, hogy nem képesek egymást úgy elfogadni, hogy nem értenek egyet a témában. Ezért is írtam a mi példánkat fentebb, hogy teljesen normális és boldog kapcsolatot lehet élni úgy is, hogy ilyenekről másként gondolkozik két ember. Csak nem kell a másikra rátukmálni a saját meggyőződésünket.
2012. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azt is írtam, hogy a barátnőnek nem szabadna megsértődnie. Főleg, hogy itt most ő a hunyó, mert a kérdező hajlandó tiszteletben tartani az érdeklődését, csak annyit szeretne, hogy ezt ne erőszakolja rá és ez jogos kérés.
2012. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!