Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nincsenek a rákok kicsit...

Nincsenek a rákok kicsit túlsztárolva?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, mennyire kedves, békés, drága jegyek, akiknek csupa méz a lelke (vagy a lelkük, nem is tudom, ezt hogy mondják helyesen, majd erről is kell csináljak egy kérdést).

Ezzel szemben én valahogy sosem jöttem ki velük. Évekig magamat hibáztattam, gyötörtem, hogy ha mindenki ennyi jót mond a rákokról, biztos bennem van a hiba, hogy nem értem meg az ő fantasztikus lelki nagyságukat, de félve kérdezem meg, nem lehet, hogy a rákok passzív agresszívak?

Nem bírom tovább az állandó lelkifurdalást!


ui.: Viszont pl. a lehúzott skorpiókkal mindig jól kijöttem, a skorpiók szerintem valahogy sokkal jobb fejek.

Ti mit gondoltok?



2013. márc. 3. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Pedig nagyon finom húsuk van!
2013. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

skorpiókat én is szeretem, meg kell szokni őket na, de akit szeretnek, azt nem hagyják cserben.

rákokat bírom is meg nem is, de tény, hogy akiket ismerek közülük, egyikre sem igaz a családszerető meg érzékeny jelző, egy barátomat kivéve.

én a nyilasokkal nem jövök ki. félreértés ne essék, nem úgy van hogy tudom róluk hogy azok és onnantól kezdve már rájuk sem nézek, de azokról az emberekről, akik első ránézésre zsigerből taszítottak, gyakran derült ki utólag, hogy azok.

2013. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én a rákokkal eleinte mind jól kijövök, aztán azt veszem észre, hogy ezzel a "bocsánat, hogy élek" hozzáállásukban benne van a "...de úgyis én vagyok a jobb, csak te, tapló barom, te nem érzed az én lelki finomságom".

És ilyenkor felszívom magam, durva leszek, a rák pislog és a végén én kérek bocsánatot.


Aztán van a másik fajta rák, aki állandóan Coelho-t idéz és úgy néz az emberre -aki nem rák-, mintha hülye lenne.


És vannak a karrierista törtető rákok, akik azért állandóan hangsúlyozzák, hogy ők rákok, ergo ne merj velük bunkózni, mert ők rákok és mint ilyenek, érzékenyek.


Hát nem. Ilyen nincs. Egyik jegy sem élvez előjogokat.

Vagy nincs igazam?

2013. márc. 3. 13:00
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Én rákokat nem ismerek,de a kosokkal bajban vagyok.

A skorpiók lehúzását sosem értettem,de lehet,hogy azért,mert én is az vagyok.

2013. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 mystama ***** válasza:
84%

Valóban méz-lelkűek, ám sajnos kevesen tudják, hogy a rák jegy mindamellett,hogy gondoskodásra, fokozott törődésre vágyik,család centrikus..., olyan beszólogatós, hisztizős néha. A rákok hangulat emberek. Mindez azért van, mert a Rák jegy uralkodó bolygója a Hold. Mivel ez a leggyorsabban mozgó bolygó, ezért nagymértékben befolyásolja a rákok hangulatát (azokét is, aki rák ascendensűek, vagy a hold a rák jegyében állt születéskor)Kardinális egyének, lobbanékonyak, (mivel a Mars bolygó a rák jegyében bír némi erővel) ezért akaratosak is,ám hosszú távon nem mindig tudják véghez vinni amit akarnak, mert hiányzik belőlük a kitartás, (sokszor meggondolják magukat)És ez újabb frusztrációhoz vezet,így vigaszt keresnek,(szeretetre és ölelésre, megértésre, elfogadásra, babusgatásra vágynak) amit vagy megkapnak azonnal, vagy nem, s ha éppen nem, akkor kihisztizik maguknak... és ismét visszatértünk az alap kérdéshez: miért is nem olyan békések mindig a rákok.

Egyébként híresek a családról való gondoskodásukról amit ők ugyanúgy elvárnak.

A rák napjegy általában a skorpióval és a halakkal (víz jegyek) és a bak, bika, szűz jegyűekkel(föld jegy: mederbe tereli a vizet, a víz termékennyé teszi a földet alapon)jön ki viszonylag jól. Persze nem jelenti azt,hogy ez szentírás, ilyenkor nagyon jó a horoszkópok külön-külön vizsgálata, illetve az ún. szinasztria =két ember összeillőségének vizsgálata. Az, hogy valaki rák jegyű, igazából vajmi keveset jelent. A lényeg a többi!!

2013. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
mystama, szerintem valahogy így van. Én rák vagyok, és valóban a család a legfontosabb, de ezen kívül még egy csomó minden. A gondoskodás is igaz rám, mint ahogy szinte minden édesanyára, de ez nem a másik kiszolgálását takarja,csak egy kicsit, sokkal inkább pszichés megértést, segítést, vagy egy problémában nyújtott támaszt. A rák nem hisztis, hanem bizonytalan. A rák nem saját magában, hanem abban, hogy a többiek megértik-e? Mert ha nem, akkor nem támogatják, és akkor nem csinálja. Visszahúzódik, majd onnan mondogatja... Sajnos én ilyen vagyok. Nem a kitartás hiányzik, hanem a bizalom a többiekben. Ezért nagyon ritkán vagyok képes megvalósítani egy célt, pedig tudom, hogy megvalósítható, és azt is, hogy jó. El is szokták lopni az ötleteimet, azok, akiket nem zavarnak annyira mások reakciói. Mennek előre, mint a tank. Igaz, ezek soha nem lesznek a barátaim, és ők igazán tudják, hogy nem csupa méz a lelkem. Szeretem az otthonomat, ott megvalósíthatom az ötleteimet, amik időnként elég vadak, de nem függök senkitől. Az ismerőseimet sohasem az alapján ítélem meg, hogy melyik csillagjegybe tartoznak, hiszen engem sem lehet megismerni ebből a pár mondatból, egy ember sokkal több annál. Egy biztos, minden ember egyedi, és megismételhetetlen, ezért egyetlen csillagjegy szülöttei is igen sokfélék. Sőt, az egy napon, helyen, ugyanabban az időben születettek is lehetnek különbözőek. De fő vonásai valóban megtalálhatók az egyénben, de ezek lehetnek pozitív, negatív irányúak is, illetve túlságos, szélsőséges is. Pl. bizalmatlanság - lehet pozitív, hiszen bárkiben azonnal megbízni, minden titkot elmondani könnyelmű dolog, visszaüthet. De ugyanez lehet negatív - olyan mértékű, hogy az egyén magára marad. Minden csillagjegy szülött lehet boldog és boldogtalan, sikeres és reményvesztett. Nekem olyan párom volt, amilyet a horoszkópom nagyon támogat, mégsem éltünk jól. Soha, semmiben nem értettünk egyet, akivel megértem magam, az Vízöntő, na, ezt nem javasolja az ezotéria :D :D :D de nekem ő kell!
2013. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%

Rák ismerőseim közül a férfiak többnyire kicsit kényesek, lágyak, eléggé nőiesek, legalábbis az én ízlésemnek. A nők közt 2 kategóriával találkoztam: drama queen és bájbaba. Az első szereti előadni a Teréz-anyát, de közben uralkodni akar a környezetén, a második pedig érzékeny, mindenkiről gondoskodni akar, de minden kótyomfittyre elpityergi magát.


A skorpiókat tényleg lehúzzák, de legfeljebb azért, mert nem értik őket, nem mindenki számára emészthető ez a mentalitás.

2013. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nagyjából egyre lyukadunk ki akkor...Egyben üdvözlöm körünkben a rák hozzászólót is!


Amúgy én halak vagyok, tehát elvileg nekem spanolnom kéne a rákokkal, de ugye látjuk, ez reménytelen.

2013. márc. 5. 21:08
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Nekem rák a holdjegyem,a napjegyem pedig kos.Ne tudd meg milyen,amikor képtelen vagyok kiegyezni magammal. :D

Mintha két énem volna.A kos énem nem birja magamban a rákot és fordítva.

Írok egy példát.Valaki elmeséli,hogy mi bánta.Olyankor mérlegelek magamban,hogy hogyan is vélekedjek a hallottakról,mert egyik felemmel azt gondolom,hogy az a valaki miért hisztizik a semmi miatt,másik felemmel pedig teljesen átérzem a bánatát.

Totál olyan,mintha két személyiségem volna,csak egyben.

2013. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Már megint csak az én véleményemet rángatták le 0-ra :) GyK, én így szeretlek!
2013. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!