Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy még soha, egyetlen horoszkóp sem vált be nálam?

Figyelt kérdés
Akár magazinokban nézem meg a csillagjegyemhez tartozókat, akár asztrológus készít nekem „előrejelzést”, semmi nem illik rám. Pedig utóbbi ismerős is, tehát természetemet, sorsomat is ismeri, tehát akár csalhatna is.

2013. máj. 4. 19:29
 1/7 acelsziv ***** válasza:

Gondolkozz már... A földön él több, mint hétmilliárd ember...

Elosztva 12 -vel az átlad 600 millió minden csillagjegyre.

És, ha most egy asztrológus kiírja, hogy ma a kosok színi fognak, akkor megszívja mind a 600 millió?

A sorsod a Te kezedben van és a te döntéseid határoznak meg mindent.

2013. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Capesidelover válasza:

A horoszkópok többsége semmire nem jó, nem is válik be. A nép szépen elolvassa, aztán ha rosszat ír, jól ráparázik, már előre fél attól, ami talán amúgy meg sem történne, ha meg jót ír, nos, abban csak az a jó, hogy feltölti az embert reménnyel és energiával, ezzel bevonzva a jót.

Különben én nem hiszek bennük .. Az ember tényleg a saját sorsának a kovácsa, még ha ez olykor nem is tűnik így.

2013. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak nagy ritkán olvasok bele kíváncsiságból
2013. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

..de eddig egyik sem jött be nekem sem (pedig vagy harmadszorra ígéri hogy belép az életembe a nagy szerelem) köszönöm neked "ezo-tudomány"!


(UI: az előbbi kommentnél véletlen elnyomtam)

2013. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, horoszkóp immunis vagy. Örülj neki, legalább idős korodban nem fog becsapni az ezo tévé.
2013. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Általános horoszkópokat ne nézz. Szerinted az összes emberrel ugyanaz történik aki májusban született?

2. Csak percre pontos születési időnél lehet bármilyen előrejelzést készíteni.

3. Az előrejelzés csak LEHETŐSÉGEKET mutat. Azt, hogy az adott időszakban mire jobbak az esélyeid és mi esélytelen. Hiába jósolnak neked pl. szerelmet ha te úgy döntesz kiköltözöl egy lakatlan szigetre és tudatosan akadályozod.

Minden ezoterikus dolog lehetőségeket mutat, nem kőbe vésett tényeket. Ettől még nem dőlhetsz hátra és várhatod a nagy szerelmet, neked is tenni kell érte.

2013. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magazinokban ne a hrorszkópot nézegesd, hanem a címlapot. Valahol ott van a dátum. És 2013-al kezdődik! Ez nem a középkor, kérem szépen.
2013. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!