Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő, Skorpió aszcendens...

Skorpió nő, Skorpió aszcendensel, Oroszlán holdjeggyel, milyen csillagjegyű férfiak illenek hozzá?

Figyelt kérdés

Olyan válaszadók válaszát várom, akik hisznek az asztrológiában! :)


Hozzá teszem, van egy skorpió-férfi kiszemeltem, aki nagyon megfogott, teljesen összhangba vagyok vele lelkileg, mindenhogyan. Persze vannak köztünk még falak, de én érzem, hogy valamit akar, persze még bizonytalan a dolog, mert évek óta próbálja visszaszerezni a bak-feleségét, aki már átverte párszor... Azóta mióta nemrég kiléptem egy pár éves kapcsolatomból (egy kos férfival) azóta ez a skorpiócska is nyíltabb lett felém, akinek az aszcendensét nem tudom, de a holdjegye bika :D


Sokkal jobban megfogott valamiért mint a kos. Ott az egyetlen dolog ami jó volt, az a szex, az tökéletes volt,

nem is tudnék mást mondani rá, mégse tudtam szerelmes lenni bele. Nem tudom, a skorpióval mennyire lenne jó az ágyban, de így lelkileg nagyon megértjük egymást és hasonló a gondolkodásunk, mintha saját magamat látnám férfiben.


21/L


2013. máj. 23. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Te jó ég... az Isten mentsen meg minden férfit egy ilyen nőtől, mint amilyen te vagy.
2013. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt tudom elmondani, hogy nekem is volt az enyémmel azonos napjegyű pasim, és hát..lehet hogy kezdetben jó, de hamar kiütköznek a hasonlóságok negatív szempontból. Valamelyiknek engedni kell. Azt mondják hogy az azonos napjegyű emberek vagy jól kijönnek egymással vagy abszolút nem, ott nincsen középút.

Persze egy szinasztriában nem csak a napjegyeket kell nézni, hanem vénusz-mars,mars-plutó stb...amik a szexuális vonzódást adják, vagy vénusz-jupiter,hold kapcsolódásokat amik az érzelmi részét adják a történetnek. egyébként a hold jegyetek se illik össze csillagjegy szemponjtából, de hát majd meglátjátok mi lesz

2013. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!