Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bak, nyilas, vízöntő,...

A bak, nyilas, vízöntő, skorpió, halak, kos, oroszán, bika, szűz férfiak/nők mit gondolhatnak a rák férfiről/nőről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg az válaszoljon aki egyik az itt felsorolt csillagjegyek közül.
2013. jún. 19. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érzékeny, érzelgős, lelkis.

Bak nő vagyok.

2013. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

család centrikus, hirtelen haragú

bak nő

2013. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedvelitek vagy ki nem álhassátok?
2013. jún. 19. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:

az egyik az anyám ezért persze hogy szeretem, a másik az apósom, vele nagyon jól kijövök, csak párommal veszekszik néha apró dolgokon

2. voltam

2013. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a rák csillag jegyű férfiakat de jobban a szűz csillag jegyűt.

Nyilas nő vagyok.

2013. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nyilván attól is függ, hogy a nő is bedől-e a horoszkópoknak...
2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bár én Mérleg férfi vagyok, volt kapcsolatom Rák nővel. Elég is volt... Családszeretőek meg minden, de akkor már inkább egy bak nő mint rák. A bak nőket én személy szerint imádom.
2013. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LePeDő válasza:
én nem kedvelem őket, mert nekem túlságosan érzékenyek és ezzel nem igazán tudok mit kezdeni, így csak idegesít, hiszen szeretem megoldani a dolgokat, de a rákokkal nem lehet mit csinálni... (szűz nő vagyok)
2013. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
bak lányként imádom a rák nővéremet, nagyon jó a kapcsolatunk, bár elég labilis, néha nekem már túl érzelgős aggódós de vannak olyan percek amikor nagyon sokat tud segíteni. szóval részemről abszolut pozitív
2013. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilas nő vagyok: szexben a rák pasi nagyon érzéki, viselkedésben hisztis, furcsa nyivákoló hangokat ad ki és sokszor képtelen a racionális problémamegoldásokra.

Nekem egy párszor már jó nagyokat lódított 1-1 rák pasi (minden vízjegyű sajnos ezt teszi, főleg a halak) úgy kapcsolatban, mint szakmailag is, annak ellenére, hogy mindig tiszta lapot kezdek vele ...

2013. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!