Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a bak férfiak?

Milyenek a bak férfiak?

Figyelt kérdés

mennyire hűségesek,milyenek az ágyban stb.?

16/L



2013. jún. 26. 14:00
 1/10 anonim válasza:
62%

Én bak vagyok és nem nagyon hiszek a horoszkópban, de azt kell mondanom, hogy ez elég találó jellemzés rám is. Ja és az ágyban szexistenek vagyunk :).


A Bak a Szaturnusz uralma alatt áll, ami a legtöbb szülött életében a komolyságon, távolságtartáson, fegyelmezettségen és rendszereteten keresztül nyilvánul meg. A Bakok általában óvatosak, konzervatívak, és keményen dolgoznak a céljaikért az életük minden területén.


Olykor túlzottan rugalmatlanok és makacsok lehetnek, ragaszkodnak a saját elképzeléseikhez, és végsőkig kitartanak mellettük.


Lovagias


A Bak férfi udvarias, olykor talán szokatlannak is tűnhet a kedvessége, mellyel a nőkhöz viszonyul. Ő aztán tudja, hogyan kell bánni egy nővel, és jellemző rá a lovagiasság. Ugyanakkor gyakran visszafogott, csendes, és inkább a háttérből szereti irányítani az eseményeket.


Családcentrikus


A legtöbb Bak számára a családi élet az első és mindennél fontosabb, ezért nem ritkán korán nősül, és nem ódzkodik a gyerekvállalástól sem. A párjához fűződő viszonya idővel inkább erősödik, és nem kell attól tartani, hogy kiszámíthatatlanná válik, vagy meggondolja magát. A döntéseit igyekszik hosszú távra hozni.


Mielőtt azonban elköteleződik, fontos számára, hogy kiépüljön és megalapozott legyen a bizalom, ami a párjához fűzi. Az ismeretség elején távolságtartó lehet, és úgy tűnhet, nagyon nehéz áttörni a burkon, amit maga köré épített.


Ugyanakkor az életében rendszeresen, ciklikusan visszatérnek olyan időszakok, amikor szüksége van a személyes terére és némi egyedül töltött időre, ettől nem kell megijedned, mert nem a kapcsolat válságára utal, hanem természetes jelenség.


A szerelemben


A Bak a szerelemben, ahogy az élete többi területén is, maximalista, és tökéletességre törekszik. Gyakran szíve hölgyétől is hasonló precizitást és fegyelmezettséget vár el, mint amit maga is gyakorol. Ezért a túlzottan bohém életvitel távol áll tőle, ugyanakkor értékeli, ha valaki segít neki abban, hogy lazítson a túlzottan merev elképzelésein. Ezért nem árt, ha szorult beléd némi játékosság és humor is.


Titkolt érzelmek


Fél az érzései kimutatásától és attól, hogy könnyen sebezhetővé válik, így jobban szereti elrejteni az érzéseit, de ez ne tévesszen meg, mert ilyenkor nem felszínes, hanem titkolózó. Bár nem jellemzőek rá a hevesen szenvedélyes megnyilvánulások, érzéki, élettel teli férfival van dolgod.

2013. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
makacs és féltékeny de az ágyban nagyon jó vele, hűséges már, ha nem unja meg a partnerét, igazi macho típus
2013. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Borzalmas, és még az sem igaz, hogy hűséges. :(

Az ágyban pedig követelőző.

2013. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
félnek a haláltól.
2013. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Papucsok.
2013. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Bak, mint macsó azigen
2013. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bak férfiak miden nőt meg akarnak bakolni.
2013. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
62%

#1 : hosszú amit írtál, de azok a sorok amiket így elolvastam azok igazak.

#2 : teljesen igaz

#3 : közöd sincs a témához

#4 : igaz, ha nem félnék már nem itt ülnék

#5 : apukádnak a kis fülemögötti polcon lakó manó a papucs

#6 : asszem ja

#7 : ez nem igaz, én nagyon válogatós vagyok.

2013. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én bevallom nem vagyok macho, pontosabban nem is tudom mit jelent az valójában, de ha bántanak, olyan düh és agresszió tör elő belőlem, hogy utána nagyon megbánom...
2013. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabor44 válasza:
Fugg attol az illeto bakkod hanyadikan szuletett es milyen az asszcendense ez szerint valtozik.... de lehet huseges es unalmas tipus . .. vagy lehet erdekes izgalmas is vele...mindenkepp egyet tudnod kell es elkell fogadnod o a fonok....
2013. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!