Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi alapján határozták meg a...

Mi alapján határozták meg a horoszkópokat? (mármint az egy-egy horoszkóphoz tartozó személyiségeket)

Figyelt kérdés

Ez ilyen "hasracsapás" módszer szerint ment, vagy kivizsgáltak embereket, és általánosítottak?

Ami még mindig érdekelt, hogy mi van az ikrekkel. Hiszen vannak olyanok, akik kívülről olyanok, mint két tojás, belülről viszont teljesen különbözőek. Viszont nekik akkor az aszcendensük, és minden más is egyezik, ergo hasonló személyiségűek kellene, hogy legyenek.


Speciel rám totálisan nem illik a saját horoszkópom, egyrészt ezért is érdekel. Más részt nem hinném, hogy 7 milliárd embert tizenkétféle csoportba lehetne osztani..

De érdekel a ti véleményetek is !



2013. okt. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hasukra ütöttek és a sok ostoba hisz benne.
2013. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden hülyeség, amit írnak egy-egy jegyhez, de nem szabad csak ez alapján dönteni,hogy megtudod valakiről, milyen jegyű.


Nekem volt egy főnököm, akivel kapcsolatban a második alkalommal azt gondoltam, ő csak egy bizonyos jegyű lehet, és igazam lett. Pedig jóformán semmit nem tudtam róla, mégis valahogy olyan volt, mint az olyan jegyben születettek. Mégsem kezdtem el vele úgy viselkedni, ahogy pl. a nagykönyvben le van írva, hogy ezzel a jeggyel hogy kell bánni, szóval nem használtam ki azt,hogy tudom,milyen jegyű.


De tudtommal az aszcendens is sokat számít, ha már bele szeretnél mélyedni a témába.

2013. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hogy mi a helyzet az ikrekkel? Hát ez fogas kérdés. De a spirituálisoknak mindig mindenre van valami frappáns válaszuk. A 12-féle ember és a "Én x csillagjegyű vagyok, mégsem olyan vagyok." és még sok más gyakran ismétlődő kérdésre a válaszuk az volt, hogy bevezették az aszcendenst és a deszcendenst. Sokan úgysem tudják percre pontosan a születésük dátumát így még trükközni is lehet. Egy hozzávetőleges dátum alapján bármit kiválaszthat az illető ami illik rá.


A horoszkópok tulajdonságait pedig ez alapján határozzák meg: [link]

2013. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféle születési idejű emberből hívtak párat, és a közös tulajdonságaikat lejegyezték egyszerűen az adott csillagjegy neve alá írva:) És vagy amit ők mondtak magukról, vagy amit mások róluk. Én így képzelem.
2013. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha utána olvastál volna a dolognak akkor tudnád,hogy semmilyen horoszkóp nem a 12 jegy alapján osztja el a világot.Hiszen mindenki más és egyedi.Vannak általánosan ismert jellemvonások,de ahogy egy naplementét is megfest egy festő úgy a horoszkóp se csak sárgából meg pirosból áll.
2013. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3/5-válaszadó .Forer hatás?Elmész te a ......

Ugye a wikipédiát mindenki szerkesztheti,ezért minden bizonnyal hiteles:)

2013. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Re:#6

A Wikit szokták ellenőrizni. Bár én nemtom:))

2013. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!