Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek van tapasztalata bak...

Akinek van tapasztalata bak és rák férfi jelleméről, milyenek egy párkapcsolatban, milyenek egy nővel szemben? Tudom fent van neten is az általános horoszkóp, de kiváncsi lennék néhány véleményre.

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 00:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Én bak vagyok. HA érdekel, akkor mi bakok eléggé nehezen mutatjuk ki az érzelmeinket. Kell egy kis idő mire oldódunk és nem igazán vagyunk a szavak embere sem. Viszont hűséges jellemek vagyunk és figyelünk a partnerünkre.
2013. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
A rák nem tudom milyen.
2013. dec. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Ja még egy fontos dolog a Bakról eszembe jutott: Nem vagyunk a szavak embere, csak azt mondjuk ki ami igazán fontos. Nem megyünk bele felesleges vitákba. Sokszor ezért úgy tűnhet hülyének lehet minket nézni, mert nem mondjuk ki amit igazából gondolunk. Pedig attól, hogy hallgatunk még nagyon is tudjuk hogy működnek a dolgok.
2013. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Emberek! Meddig hisztek még ostoba babonákban?
2013. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem babona. Nekem Bak a horoszkópom tehát azért tudom milyen vagyok.
2013. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szerintem igen is fontos valamilyen szinten a horoszkóp , nem ami az újságokba van hanem az általános
2013. dec. 18. 01:08
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Neked a bak a horoszkópod, tudod milyen vagy. Oké. És ettől minden bakra igaz lesz a te horoszkópod?

Genetika, neveltetés, fejlődési környezet ez mind lóf**z, a lényeg, hogy amikor született, akkor hogy álltak a bolygók...



Az ilyen emberek mi a tökömért szavaznak, csak azt tudnám!

2013. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noydra válasza:
60%
Az ostoba irányítható birkáknak fontos, kik minden szart elhisznek.:)
2013. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
81% ne sírjál, hanem kicsit nézz szét a neten. Ez mind benne van az általános jellemzésben is amit elmondtam! Attól, hogy te nem hiszel a horoszkópokban még nem jelenti azt, hogy mások sem!
2013. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
attól még nem igaz
2013. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!