Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek van tapasztalata bak...

Akinek van tapasztalata bak és rák férfi jelleméről, milyenek egy párkapcsolatban, milyenek egy nővel szemben? Tudom fent van neten is az általános horoszkóp, de kiváncsi lennék néhány véleményre.

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 00:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Pontosan erről beszéltem te szerencsétlen. Az, hogy rád igaz, még nem biztosítja, hogy másokra is!


A dolog önszuggesztív jellegét ne is említsük (aki hisz benne, az a saját képére értelmezi a leírtakat, adott esetben akár hasonul is), az meg a másik, hogy ezek nem mélylélektani jellemzések, hanem általánosságok, amit nagyon könnyen lehet csűrni-csavarni, magyarázgatni. Az én horoszkópomban is vannak rám illő elemek, de ettől nem fosom össze magam, és kezdek a csillag, meg bolygóállások hihetetlen jellemformáló erején gondolkodni.

2013. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%
Értékeljetek csak le, b@sszátok meg akkor ha válaszolok egy kérdésre és rögtön 0-t kell adni, mert a szerencsétlen trolloknak nem tetszik...
2013. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
81-es te ritka buta ember lehetsz, de ez már a te és környezeted baja.
2013. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
47%
én is bak vagyok, ez rám is igaz, amit a 66%-os válaszoló írt. Persze lehet véletlen egybeesés is. "Talán véletlen egybeesés. Ki tudja? Mi lelőttük a madarukat, most ők is a miénket" :D
2013. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én soha nem pontozok le valakit csak úgy, heccből. Viszont az ostoba ezós marhaságok terjesztését betiltanám, az k**vaélet.
2013. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Noydra válasza:
9%
Az a ritka buta ember, aki arról ítéli meg a saját jellemét, hogy mikor született, meg hogy az univerzum csillagai hogy vannak szétszóródva az égen...
2013. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Fogjátok már fel, hogy a kérdező nem azért tette fel a kérdést, mert ez alapján jönne össze valakivel. Csak kíváncsi volt ti meg többet képzeltek a kérdésbe, mint kéne. Én meg ezt utálom és ezt tiltanám be a k&&rvaéletbe!
2013. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm és jogos:)
2013. dec. 18. 01:32
 19/21 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, hogy mi a horoszkópom, mivel szilveszter 00:00-kor születtem lehet, hogy bak vagyok, de igazából nem is érdekel és az is intelligens ember, aki ezzel foglalkozik. :-)
2013. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

NAGYON érzékenyek, de nem mutatják ki. Ha megnyílnak akkor sebezhetőnek érzik magukat.

Érzelmileg zsarolnak, hogy elérjék a céljukat. Felhánytorgatnak dolgokat. Család centrikusak, ragaszkodóak.

2013. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!