Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió jegy a legnegatívabb...

A Skorpió jegy a legnegatívabb jegy, jellem az összes jegy közül?

Figyelt kérdés

Csak a skorpió rendelkezik olyan "fegyverrel" amivel nem csak az ellenségeit, de még saját magát is képes meg ölni és van olyan eset ,hogy ezt meg is teszi akár saját magával is.

De vajon mik a legpozitívabb tulajdonságai, erősségei a skorpiónak?



2014. jan. 26. 20:53
1 2
 1/20 anonim válasza:

Én skorpió vagyok (lány) és a leendő anyósom is az. Mindkettőnkre igaz, hogy nagyon érzékenyek, érzelmesek vagyunk, elég nagy az empátiánk, ő végtelenül kedves nő, próbál mindenkinek segíteni.Én is ilyen voltam egy időben. A belső érzelmeiről nem nagyon tudok beszélni, de én pl. ha szeretek valakit, azt nagyon kimutatom, próbálok neki mindenben örömet szerezni,legyen bármilyen nap.

Viszont ha valaki rosszat tesz ellenem, akkor jaj annak, a bosszún gondolkozok sokáig :D De ált. mindig megsajnálom, és kivárom, míg a "sors" elintézi.


Egyébként nem tudom hogy valóban a legnegatívabb jegy-e, de ezt sokszor hallom. Sőt olyat is mondott nekem valaki, hogy húúú a skorpiókkal eddig mindig összeveszett az, meg hogy nem kedveli az ilyen jegyű embereket. ennek ellenére évek óta jó barátok vagyunk.

2014. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
70%

Minden jegynek van rossz és jó tulajdonsàga ezt még az aszcendens is befolyàsolja. Tény hogy a skorpió rossz oldala tud nagyon rossz és gonosz lenni, de semmiképp sem lehet àltalànosítani. A skorpiónak is szàmos jó tulajdonsàga van, az egyik pl az akaraterő...!

Olvass utàna pl. zsozirisz.hu-n :-)

2014. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mi az,melyik jó tulajdonság az, ami a Skorpió legrosszabb tulajdonságát kompenzálja mint jó tulajdonság?

Persze,hogy minden jegynek vannak jó és rossz tulajdonságai,csak az a kérdés,hogy mely tulajdonságok az inkább jellemzőek ránézve,a jó vagy a rossz?

Azt a tulajdonságot, hogy nem csak másokat, de saját magát is képes kivégezni a tulajdonságánál fogva. Ezt a szerintem legnegatívabb tulajdonságot mint tulajdonság mivel kompenzálja,mely tulajdonságával?

2014. jan. 26. 22:09
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem ezen múlik, hogy valakinek milyen jó és rossz tulajdonsági vannak. Akiket ismerek Skorpiókat mind érzelmesek, családcentrikusak, segítőkészek, odaadók, szociálisan érzékenyek, jó a humoruk, önfeláldozóak, kitartóak, szenvedélyesek.
2014. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Magam is Skorpió vagyok, és a Skorpió egyik legpozitívabb tulajdonsága az igazságérzet. Nem egyszer kellett már magamnak is döntőbíróként viselkednem vitás helyzetben.
2014. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Én is skorpió vagyok.

Sokáig tudok haragudni arra aki megbánt, bosszún is gondolkozom, de nem szoktam eljutni odáig, hogy tegyek is valamit. Eddig az összes ráfaragott máskor, mástól és nekem elégtétel volt az is bőven, hogy tudtam róla.

Inkébb saját magam marcangolom, de rosszul járnak a közelemben lévők is, mert morcos vagyok és nem lehet velem olyankor beszélgetni.

De általában nem vagyok negatív, még a nem szimpatikus emberek is kapnak tőlem esélyt a megismerésre, aztán döntöm el, érdemesek-e a bizalomra.

A támadásról még annyit hogy volt, hogy szorult helyzetében én segítettem az "ellenségnek". Tapasztalatom szerint ezt szinte nehezebben nyelik le, mintha valami kicsinyes bosszút állnék. Baromi megalázva érzik akkor magukat.

2014. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet megmondani, a horoszkópba ilyen szinten nincs értelme belemenni. Érdekes, én halak vagyok de a skorpió jellemzése jobban illik rám. Meg kell ismerni az embereket, nem előre eldöntött sablonokat rájuk húzni, mert pofára fogtok esni.
2014. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Aha.

Túl sokat képzel magáról, szeret ok nélkül bántani másokat.

Pozitívuma kizárólag saját szempontjából van, az a fő erőssége, hogy bármit képes megtenni a céljai elérése érdekében, és sikerül is megvalósítani szinte mindent, amit szeretne. Ennek érdekében kitartóan tud dolgozni, akár tanulni is, ami követendő lenne más jegyűeknek is... ugyanakkor nem szégyell aljas módszerekhez folyamodni, csalni és kijátszani másokat, csak hogy neki vagy cégének vagy kisebb közösségének legyen jó... Tehát nem a tisztesség és igazságosság embere.

2014. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
36%

9-es, Te a negatív tulajdonsàgait soroltad fel a skórpiónak, ami minden jegynek van, mint ahogy jó tulajdonsàgai is! :-) Nem lehet az embereket àltalànosítani, mint ahogy màr írtàk is, nem csak 12 jegy van!

Téged nagyon megbànthatott egy skórpió jegyű ember.

2014. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

minden skorpió olyan mint amilyennek nevelték őket, mivel a horoszkóp egy nagy baromság :D

"skorpió" lány

2014. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!