Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Halak napjegyem van és bak aszcendensem. Azt veszem észre, hogy az élet összes területén sokkal többet kell szenvednem, mint másoknak, párkapcsolati téren pedig meg vagyok átkozva, pedig nem vagyok pszichopata stb., megvan mindenem szerencsére (egyetem, sport, hangszereken játszom stb.) de párkeresés terén kész káosz van. Asztrológia szempontjából mit tudnak mondani ehhez a hozzáértők, hangsúlyozom akik hisznek benne és hozzáértők? 23/F

2014. febr. 12. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél szerelmi bájitalt.
2014. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Hát szerintem ne a horoszkópra bízd a választást. A nem vagy szerencsétlen, csak rossz helyen keresgélsz. Nem jársz olyan körökbe ahol olyan csajok fordulnak meg akik azt a zenét szeretik, akiket érdekel egy sport esemény, vagy még diplomás is. Ne hirdesd hogy ennyi mindenhez értesz. Légy szerényebb, ugyanakkor nyitottabb.
2014. febr. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a külsőddel van baj? A mai lányok akaszkodnak minden kétlábúra, a fiúknak már udvarolni sem kell.
2014. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sztem nincs gond a külsőmmel. Akaszkodtak már rám de nem engedem h kihasználjanak, és nem vagyok seggnyaló, lehet ez nem tetszik nekik. Nem vagyok nagyképű, sőt inkább néha túl szerény.
2014. febr. 13. 07:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Tényleg bocs, és lehet, hogy tévedek, de ez a párosítás érzékeny, zárkózott és egyben bizalmatlan személyiséget takar. Akire szükséged van, az egy kedves, megbízható lány. Olyan, aki figyel rád, és egyben értékeli, hogy te is figyelsz rá. Ne azok között keress, akik feltűnőek és akaszkodnak, nézz körül a háttérben! Vannak lányok, akik - bár a külsejükkel nincs probléma - egymás között ücsörögnek, a háttérben. Látszólag jól érzik magukat fiúk nélkül is. Nem, ők nem a leszbik, hanem kedves, de kissé gátlásos lányok, akik semmiképpen sem akarnak zavarni senkit. A legtöbb srác a közelükbe sem megy, mert szerintük jól elvannak magukban. Ha van olyan köztük, akivel el tudnád képzelni a párkapcsolatot, ne tégy így, szólítsd meg őket valami ürüggyel. Lehetőleg kérj segítséget (hány óra van, van - e telefontöltőjük, mit ajánlanak fogyaszani az adott helyen, segítsenek eldönteni egy vitát.) Ha már beszélgetésbe elegyedtél velük, akkor koncentrálj a kiszemeltedre. Csak akkor kezdj el komolyabban közeledni, ha a lány független, az ilyen típusú lányok általában hűségesek - és neked pont egy hűségas lány kell! (Ha párkapcsolatban él, és csak azért kísérte el a barátnőit, hogy jól kipletyizzék magukat - és esetleg sikerrel elcsábítanád, akkor tőled is elcsábíthatják...) Horoszkópokat a leendő társra direkt nem írok, mert sok kombinációra passzolhatnak a fentiek. Ha összejön, és elkezdtek randizni, arra ügyelj, hogy azért hagyj neki levegőt, és bízz meg benne. Ez lehet, nehéz lesz, de engedd, hogy továbbra is találkozzon a barátnőivel, és mehessen a szokásos helyekre, ahova szeret járni (fodrász, kozmetikus, ruhabolt, torna, stb.) Ne féltékenykedj, és ne várd el, hogy feltétel nélkül felsőbbrendű lényként imádjon :) És mielőtt valami miatt bizalmatlankodnál vagy megsértődnél, mindig számolj 10 -ig. Legalább az első pár hónapban, addig, amíg megtanulsz bízni benne. Én ezt javasolom, ha nagyon mellélőttem, javíts ki finoman... (Egy bak, kos aszcendenssel)
2014. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagad ellensége vagy. Aki hisz abban, hogy 12 féle ember van, az biztos, hogy sikeres ember nem lehet. Nagyjából minden felsőfokú végzettségű lány prüszkölve-röhögve hagyja ott.
2014. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne ha a kis szürke delfinemberekben hinnél a horoszkópok helyett....
2014. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért mert hiszel ebben a horoszkóp baromságban és még ráadásul siránkozol is mint egy sértődött, hisztis csitri. Ilyen mentalitással ne is csodálkozz hogy nincs szerencséd a párkapcsolatok terén.

Fejezd be a hisztizést, embereld meg magad, állj a sarkadra! Nálad sokkal több szenvedést büszkén elviselni képes ember létezik, nem kell sokkal többet szenvedned mint másnak. Ne úgy fogj fel egy párkapcsolatot hogy kihasználnának, mert így tényleg soha nem lesz barátnőd. Vedd tapasztalatgyűjtésnek, tanulásnak. Einstein egy rakás egyenletet kipróbált, mire rátalált az igazi(k)ra, amely leírja univerzumunkat.

2014. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tipikus baknak tűnsz sajnos, és ehhez egy érzéketlen nőt kéne találnod, viszont az meg neked nem felelne meg. Ezért sok a bak férfiak közt az egyedülélő. Az udvarlást én nem nevezném seggnyalásnak, a nők biztonságra vágynak, szavakra, ígéretekre, bókokra. Enélkül szerintem nem nagyon megy a társas kapcsolat, főleg az elkezdése.
2014. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na neeeee... Kedves vagyok, érzékeny,mindenki fordulhat hozzám az összes bajával, mindenkinek segítek. DE: gyűlölöm a bókokat, az ígéretektől meg egyenesen falra mászom. Nekem ne ígérgessen egy pasi, hanem tegye meg a dolgokat! A bókoktól meg csak inkább zavarba jövök. A párom szerencsére inkább a tettek embere, nem az igéreteké, és nem szokott bókolni, meg virágokat meg egyéb ilyen haszontalan baromságokat venni. Ha kedveskedni akar, vesz csokit, elvisz pizzázni, koncertre vagy moziba. Légyszi, ne éltalánosíts, az a nő, aki nem vágyik bókokra meg ígéretekre, az nem "ézéketlen..."!
2014. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!