Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Halak férfi lehet annyira...

Egy Halak férfi lehet annyira munkamániás, hogy ne köteleződjön el emiatt sem egy nő mellett?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy egy 40körüli férfi még sosem volt igazán szerelmes? Mindennél előbbre helyezi a munkáját, amit szenvedéllyel imád?
2014. febr. 13. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

"Egy Halak férfi lehet annyira munkamániás, hogy ne köteleződjön el emiatt sem egy nő mellett?"

Létezik munkamániás férfi, igen.

Horoszkópia pedig nem létezik, egy mocskos áltudomány.

2014. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy egy negyven éves pasi még sosem volt szerelme,s de ennek vajmi kevés köze van a horoszkóphoz.

A párom imádja a munkáját, de ez nem akadályozza meg abban, hogy három hét múlva oltár elé vezessen.

2014. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Ja és a párom is halak, azért is bátorkodtam írni

2014. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%

Igen, lehet egy férfi ilyen. Teljesen mindegy, hogy Halak, vagy szarvasbogár, vagy akármi a napjegye.

(Amúgy az 1-es válaszolón jót röhögtem, kb. akkora marhaságot írt azzal, hogy az asztrológia áltudomány, mint ha azt írta volna, hogy a palacsinta álmarhapörkölt. :D)

2014. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
a halakra épp nem annyira jellemző vonás a munkamánia..
2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Én,aki világ életemben pasizós nő voltam,azt kell,hogy mondjam igenis a halak férfi az egyik olyan jegy,ami nem szereti elkötelezni magát illetve,nagyon is szereti a csak plátói vonzódást.Eléggé álomvilágban él kapcsolatok terén.


Csak tőlük hallottam,hogy őket nem lehet megfogni,mert kicsúsznak,mint a halak,ha megfogják őket az ember kezéből.


Én a helyedben nem álmodnék róluk,mert egyrészt dögunalmasak és bármilyen férfiasan helyesek,nagyon feminin a belső lelkiviláguk.Úgy akarnak maguknak udvaroltatni,mintha ők lennének a nők,még ha egyesek szerint ezt vonzóan is csinálják.


Számomra totál anti férfiak és taszítóak,a halak csak nőben jó.


Üdv:egy nyilas nő

2014. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen, de egy oroszlán, szűz, mérleg stb. is lehet ilyen, nem ettől függ ez.
2014. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Majd alakul a dolog, türelmes vagyok :)

2014. febr. 13. 20:54
 9/27 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Miért vagyok ilyen szerencsétlen a kapcsolatok területén?-re a válaszokat.


Egy halak férfi ezt az asztrológia kérdésekben tette fel.


Nem vagyok egyedül a tapasztalataimmal és felém a legtöbbet halak és vízöntő férfiak közeledtek,már ha a halak férfi közeledését annak lehet nevezni.


Az egyik válaszoló tökéletesen jól jellemezte a halakkal a kapcsolatot,semmi nem csinál,amit kéne,de gondolatolvasónak kéne lenni sőt nekik udvarolni,mintha valami gyöngyszemek lennének a férfiak között.


Ne hidd azt,hogy titokzatosak,mert nincs ott semmi érdemleges,amire egy nőnek igazából szüksége lenne.

Inkább bármelyik többi jegy.

2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én halak nőt ismerek ilyen kritériumokkal.
2014. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!