Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 7 hazas Venusza gyenge negativ...

7 hazas Venusza gyenge negativ fenyszogekkel, "nemmegertest", problemat mutat. Viszont a szinten 7 hazas Uranusza, jo fenyszogekkel, mindez a Solar horoszkopjaban, hirtelen jovo, meglepo kapcsolatot mutat. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 15:57
 1/8 anonim válasza:
60%

ha hiszel az ilyesmiben, akkor mindent. ha nem hiszel benne, akkor semmit :D

szoval?

2008. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%

pff nagyon jó duma amit az előttem író írt.

az asztrológia működik, akár hiszel benne, akár nem. pont ez benne a szép.

a képletet meg próbáld meg egészben értelmezni, ne részenként. amúgy is nagyon kevés információt adtál meg.

2008. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kérdeztem eggyütt maradunk e a mostani párommal?

mit látnak

ezt kaptam

2008. júl. 22. 19:12
 4/8 A kérdező kommentje:
az ő horoszkópjában látták ezt
2008. júl. 22. 19:13
 5/8 anonim válasza:
100%
hát ha voltál vele asztrológusnál, akkor kérdezd meg őt, héjj... mi honnan tudjuk...
2008. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Azt, hogy együtt maradtok-e, nem jobb, ha te meg a párod egymás iránti szeretete döntsék el, és nem a csillagok?
2008. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ökörség. Nem attól létezik valami, hogy váltig állítom, hogy márpedig igaz, és aki megkérdőjelezi, lehülyézem.
2010. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmit
2023. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!