Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyű srácok sokszor...

Ikrek jegyű srácok sokszor adják magukat elő rendkívül viccesnek és minden helyzetben vigyorgóknak, viszont ők maguk is mondják magukról és sok helyen is lehet olvasni azt, hogy két ember lakozik bennünk. Milyen az a másik, azaz a rossz oldaluk?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom de én is iker jegyü fiú vagyok.De arról még nem tudtam hogy két személyiség lakik bennem. :D
2014. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A másik oldauk???!!! Az aki kiál és megvédi magát!!
2014. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem hallottam ikrektől. Gyakorlatilag én is az vagyok, mivel az aszcendensem is az és a legtöbb bolygóm az ikrekben áll. Talán a hangulatváltozásokra értik.
2014. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DarkLantern ***** válasza:
100%
Nos én mint ikrek, azt kell mondjam hogy sejtem mire gondolsz. Mindig vidámak és barátságosak vagyunk, de én pl ha valaki direkt kötekszik, keresztbe tesz nekem, nos azt hajlamos vagyok lelki nyomorékká tenni. Osztálytársam mondta hogy ritkán szólok be, de ha megteszem akkor haza vágom az illetőt. Ez az ikrek jelleme, a kettősség, kedves, nyitott, barátságos, de ha kitartó vagy és előhozod belőle a "másik" énjét, az állatot akkor ott kő kövön nem marad. Amúgy nyughatatlan, és felszínes egyének vagyunk, többségünk legalábbis :) Semmibe nem merülünk el túl mélyen, így sokmindenről tudunk keveset.
2014. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy ezt a bizonyos "kettősséget" hogy kell érteni. Én még sosem vettem észre, hogy egyik helyzetben ilyenek, egy másik helyzetben meg az előzőnek pont ellentettjük lenne az illető...


Viccesek, nyitottak, beszédesek, jóindulatúak, teljesen jó haverok. De hozzám társnak nem passzolnak, mert túl érzéketlenek, ridegek, nem bújósak, szeretnek vitázni, stb. De ettől még nem rosszak, csak annyi van, hogy nekik más az igényük egy kapcsolatban, mint nekem. Az meg hogy haverként bírom őket, de társként nem, az sem arra utal, hogy két személyiség volna bennük, mert amit felsoroltam, hogy szerintem jó tulajdonságuk, és amit rosszként soroltam fel, azoknak semmi közük egymáshoz már csak a szituációkat illetően sem.


Szóval egyszer valaki elmagyarázhatná, hogy hol jelenik meg bennük a másik ember! Pl ha valahol vicces és vigyorgó, akkor melyik az a helyzet, ahol meg unalmas és komor, mogorva?

2014. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!