Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért modanak ennyi rossz...

Miért modanak ennyi rossz dolgot az ikrek csilagjegyűekről?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, és szinte mindegyikben az volt leírva, hogy "nincsenek érzelmeik" meg ilyenek. Meg hogy hosszú távú párkapcsolatra egyáltalán nem jók...

Ezt alapozzák is valamire (tapasztalat) vagy csak úgy gondolják?



2014. máj. 18. 15:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
18%
Mert a tapasztalat azt mutatja:önzők és érdekemberek. Csillogásba mindig ott forgolódnak, és mutatják magukat, a bajban meg az elsők akik magára hagyják az embert. Nem lehet adni a szavukra.maximum addig mig nekik érdekében áll, hogy adják(nem tudom érted-e?). Nem stabil emberek, ellenben elvárják, hogy a másik ember 100%-osan stabilan támaszkodó legyen. Ők azok akik a cseresznyés tálból vesznek, de sose raknak bele. Ők elvárják, hogy a te szavad totálisan mindig álljon, de ha kérdőre vonod vissza felé, akkor: hát, meggondoltam magam. Nem felelősségteljes emberek. Egyik sem.
2014. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
7%
És mivel a pénzt nagyon szeretik totálisan könnyen megvesztegethetők és megvehetők.
2014. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
De kivételek lehetnek, ugye?
2014. máj. 18. 16:19
 4/43 anonim ***** válasza:
31%
Én még nem találkoztam kivétellel, pedig nem egyet ismerek.
2014. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
45%
Nekem anyám ikrek, és szó szerint olyan, mint ahogy az első válaszoló leírta, szóval nem alaptalanul írnak róluk annyi rosszat :(
2014. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
69%

Van benne valami!A legtöbb ismerősöm, aki ikrekben született, nagyon kedves, jó modorú, de egyben érdekember is.Kíváncsiak, pletykásak és mindig ahhoz dörgölőznek, akit épp valamiben "jobbnak" találnak (pl társadalmilag, anyagilag).Tehát nem az érzelmeik dominálnak a barátságban, hanem, hogy xy kinek a gyereke, mennyire jó tanuló...És ha aktuális barátjának épp csökken a hírneve, akkor gondolkodás nélkül lecseréli egy "menőbbre"..Jellemző rájuk a "bejöhetsz a haveri körömbe, ha épp a topon vagy" hozzáállás.

A dicsekvésük, egyedi kritizálási módjuk szintén ellenszenves a szememben.A hazudozásból meg időnként sportot űznek.

Persze vannak nyilván kivételek is, egyet olyat ismerek közülük, aki egy megbízható, csupa szív ember.De a többiben ez a negatív, idegesítő jellemvonás dominál, amit fentebb írtam és meglepő a párhuzam, a sok hasonlóság.

2014. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%

Ezek szerint én kivétel vagyok az itt leírtak alapján. Hurrá.


Egyébként belegondoltatok már, hogy a horoszkóphoz rendelt tulajdonságok általában azokra jellemzőek, akik hisznek is benne? Talán mert ők azonosítják magukat az adott horoszkópban leírtakkal és lassan felveszik az azokhoz rendelt tulajdonságokat / kiélesednek azok a tulajdonságaik, amiket a horoszkópjuk kidomborít.

Mindenesetre érdekes.

2014. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
És ha fiatal korban észlelhető ez a fajta viselkedés (de nem ennyire durván, ahogy leírtad, és nem az összes, csak minimális) azt még ki lehet nőni?
2014. máj. 18. 17:08
 9/43 anonim ***** válasza:
73%
7 Én nem hiszek benne, de nem csak nézek, hanem látok is. Még ha bizonyos embereknek ez ígen kínos.
2014. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%
8 Talán maximum akkor, ha egy végtelenül erős jellemű ember áll mögötte, aki nem engedi meg a környezetében ezeket a dolgokat. Talán akkor. Egyébként nem.
2014. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!