Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mire van szüksége egy Kos...

Mire van szüksége egy Kos pasinak ahhoz, hogy hűséges legyen végre egyetlen nőhöz?

Figyelt kérdés
Akármennyi Kos férfit ismerek, akármelyik korosztályból és környezetből, 99%-os megcsalja a párját/feleségét, nem is egy nővel.

2014. jún. 3. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a kos csillagjegyűek lépnek félre és nem csak a férfiak
2014. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
a kos ált juh nevű nőstény állattal érzi magát a legjobban, bár faj keveredés is előfordulhat!
2014. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Anubisz is hibrid volt, és milyen sokra vitte, meg a sellők is!
2014. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Reménytelen!

Engem is megcsalt nem is egyel es folyamatosan, mindig. Szerintem egy hónap nem volt amikor csak én lettem volna. Együtt laktunk, egy helyen dolgoztunk (de masik részén az épületnek) de még úgyis meg tudta oldani, ráadasul neki ez szinte termeszetes volt. Nem értette engem mért zavar amikor hozzám jön haza, engem mutogat a csaladjanak meg stb.

Természetesen leléptem. Hagyd a francba az ilyen embert. Sose változik meg.

2014. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egy megcsalásra hajlamos embernél a személyiségváltozás lehet a megoldás
2014. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Én bak vagyok nem ismerem a kosokat, de egyszer hallottam a csordába beszéltek arról, hogy a kosok félre nyelik a fűvet állítólag egy kos emiatt kimurdelt. Meg azt is hallottam, hogy egy embert nem a horoszkópja alapján kell megítélni ezt egy madár csicseregte.
2014. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jekére.Lehet nem bukik az emberekre.
2014. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a kos férfiakról. Szóval nem kell lerni őket.
2014. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként észrevettem egy érdekes dolgot, ha már asztrológiáról beszélgetünk. Nem maga a kos férfi hűtlen, hanem általában az, akinek a kosban,mérlegben, vizöntőben vagy ikrekben álla vénusza. Nagyon sok kosnak pedig kos /vizöntő vénusza van. Amelyik hűséges típus, annak rák holdja (Terence Hill) /vénusza vagy halak vénusza van. Persze ez csak saját megfigyelés. Bár eddig bevált ez a teddencia.
2014. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyébként észrevettem egy érdekes dolgot, ha már asztrológiáról beszélgetünk. Nem maga a kos férfi hűtlen, hanem általában az, akinek a kosban,mérlegben, vizöntőben vagy ikrekben álla vénusza. Nagyon sok kosnak pedig kos /vizöntő vénusza van. Amelyik hűséges típus, annak rák holdja (Terence Hill) /vénusza vagy halak vénusza van. Persze ez csak saját megfigyelés. Bár eddig bevált ez a teddencia.

Nagyapám is kos bak holddal és halak vénusszal. 45 évig volt hű társa a nagymamámnak, amig az meg nem halt.

2014. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!