Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas napjegyű nők miért...

A nyilas napjegyű nők miért olyan meghódíthatatlanok?

Figyelt kérdés

Megint belefutottam egy nyilas nőbe, nagyon tetszik, és úgy éreztem kölcsönös, de egyszerűen nem adja be a derekát és nem tudom meggyőzni. Régebben is voltam már így két másik nyilas lánnyal.

A nyilas jegyű unokahúgom is ilyen, 1 pasija volt csak, és évek óta egyedül van, pedig mind a tíz ujjára akadna valaki.

A barátaim között is van egy nyilas nő, tiszta apácaéletet folytat az unalmas férje mellet, mint a hűség mintaképe.


Nem értem miért ilyen keményfejűek, hiszen a horoszkópleírások szerint ponthogy sokkal lazábbnak kellene lenniük a párkapcsolat terén. Vagy én értelmezem félre?

A haverokkal beszélgettünk erről, és ők is hasonlókat tapasztaltak velük. Bátyám szerint még a szűzek, rákok, bakok is jóval csapodárabbak náluk.


Mi lehet az oka és hogyan hódítható meg mégis a nyilas nő?



2014. jún. 20. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy csak nem illenek hozzád
2014. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha van egy BMWd és kacsalábon forgó palotád a bak már tárja is szét a lábait... :)))))))


A szűz az más az megfontolt az agyával akar érezni...:)

2014. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nyilasnak udvarolni úgy lehet, ha nagyon tájékozott vagy, de elismered az ő intellektusát is. Ilyenkor felnéz rád, főleg, mert egyenlő partnerként kezeled. Ha az eszméit eszményinek tartod, ha az önfeláldozását és persze az elragadó személyiségét, egyedi stílusát dicséred, akkor már jó vagy nála.


Valójában csak egy kicsit jobban meg kellene figyelni az embereket, hogy megismerd az igényeiket. Nem csak neked, hanem mindenkinek, akinek problémája akadt társkeresés alatt. Ha szemmel követed a cselekedeteit, reakcióit a viselkedésedre, akkor tudni fogod, hogy egyáltalán kell-e neked az az illető, és ha igen, akkor hogyan lehet a kedvére tenni.

2014. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A nyilasnak udvarolni úgy lehet, ha nagyon tájékozott vagy, de elismered az ő intellektusát is. Ilyenkor felnéz rád, főleg, mert egyenlő partnerként kezeled. Ha az eszméit eszményinek tartod, ha az önfeláldozását és persze az elragadó személyiségét, egyedi stílusát dicséred, akkor már jó vagy nála. "


Így kéne udvarolni minden NŐNEK, nem kislánynak/tinilibának...nőnek. És akkor talán sikerrel is járnának sokkal többen. Csak az a gond, hogy sok férfi a kezdeti fellendülés után elkezdi lekezelni a partnerét, hogy úgyis csak egy csaj, mit tudhat ő...


Amúgy teljesen egyetértek az előző válaszolóval.

2014. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Nyilas nő a szellemisége. Ez azt jelenti, hogy célratörő, egyenes és őszinte. Minimum ugyan ezt várja el.


Vele szemben a testisége van, ez az ikrek. Ez egy kettős jegy. Fő jellemzője a testvériség, az erős összetartás a legnehezebb helyzetben is. Ha kicsit is úgy érzi nem lennétek jó csapat jó páros nem fogod érdekelni. Ezen kívül pedig szereti a változatosságot.


Lelkisége pedig szűz. A szűz nem azt a szüzességet jelenti mint amit ma neki tulajdonítanak. A szűz a tisztaságot jelenti, vagyis ha egyszer is átvágod véged, ha szórakozol vele véged. Ezek mellett a szűz rendkívül aprólékos, vagyis nagyon érzékeny a részletekre. A trehányságot a diszharmóniát képtelen elviselni.

2014. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én nyilas vagyok :)
2014. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 ellenpéldát találtál a horoszkópra és még mindig hiszel benne?
2014. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilas nő vagyok :D
2014. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös, amit írtál az bizony eléggé találó, s úgy érzem, hogy igen, illik rám, ilyet sehol nem lehet olvasni, amúgy Nyilas nő vagyok.

Most jelenleg én is ilyen perióduson megyek át és teljesen megértem a Kérdezőt is. Az a helyzet, hogy a nyilasok szeretnek nagyon szerelmesek lenni és minthogy őszinte, taktika mentes természetek, így egyenesen szeretik magukat odaadni a pillanatnak és a partnernek is. Viszont éppen ez az, amit ha megszimatolnak az erősen stratégia és már az elején is kihasználó pasik, akkor azok teljesen elbódítják és a rózsaszín ködben azt csinálnak a Nyilassal, amit csak akarnak, s itt az élet legkomolyabb döntéseire is gondoljunk.

A Nyilas akkor csalódik nagyot, amikor belébred önmagától (ritkán befolyásolják mások az érzéseit) ebből a ködből és kezdi érezni ösztönösen, hogy valami nem ok, valami sántít, s ha az ébredés bizony egyre rosszabb, akkor kezd hirtelen menekülni és elvonulni, bezárkódni, elege lenni mindenkiből. Ez megy végbe egy Nyilasban, viszont nem csak a magánéletben.

2014. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ez annak lehet a következménye, hogy rengeteg szélhámossal van dolguk, akik kihasználják azt, hogy ők odaadóak egy szerelemben és mindent megtesznek érte, igazán áldozat készek. Semmiképpem sem felszínesek.

Két barátnőm is nyilas, s nyugodtan mondhatom, hogy évek óta csak a legrafináltabb férfiak kerülted eddig utukba, egyik-másik pasi régi ismerősöm is, s soha nem gondoltam volna, hogy ennyire nagyon ki tudják játszani a nőket, 3-4-el is csalni egyszerre a b.nőimet, sőt egyik-másik 15-16 évesekkel is, annak ellenére, hogy tudom, hogy a barátnőim háziasak, kellemes természetűek, műveltek és az ágyban is sok mindent megadnak :). Sajnos legutóbb az egyikük éppen egy ingyenélő vakarcs hímet kellett kidobjon, majd máshonnan hallottam, hogy oda is bepróbálkozott az ingyenélésre.

Ezek miatt annyira kemény a nyilas nő: nagyon sokáig tűr és legyint és áldoz (ezen rengeteg ember szeret ugrálni), de amikor betelt a pohár, akkor már engesztelhetetlen.

2014. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!