Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi-vízöntő nő?...

Vízöntő férfi-vízöntő nő? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csőrepedés! üdv, az alattuk lakó.
2014. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a horoszkópban, de történetesen a szüleim mindketten vízöntők:


Állandóan veszekedtek, majd kb. 20 év után végleg különköltöztek és elváltak.

2014. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem 12 féle ember van. Ám személyes tapasztalatom a vízöntő férfiakkal: 3ból 3 megcsalt.
2014. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán egymást elviselik. Mert nekem ugyan nem kéne vizöntő. És persze mérleg sem. Nem horoszkóp alapján szoktam párt választani, de az ő esetükben kivételt teszek.
2014. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 atrask ***** válasza:
Én 30-as vízöntő férfi vagyok. Házas, két gyönyörű gyerek, és SZŰZ feleség. Ez a kombó bejött. Vízöntővel sosem állnék össze. Egyébként intelligens módon lehet hosszabb távon együttműködni a vízöntővel és akkor nem csal meg. El kell érned, hogy felnézzen rád (na ez mondjuk nagy kihívás), és úgy kell az orránál fogva vezetni, hogy ő szabadnak érezze magát. Mert a ráakaszkodást béklyónak érzi, és menekül. :)
2014. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz elérni, hogy a vizöntő tiszteljen valakit. Unokaöcsém ilyen jegyű és minimális tisztelet sincs benne még a saját szülei iránt sem. Akárcsak az egyik gyakvezetőmben, aki szintén vizöntő. Lusta, trehány és nem fogad el utasítást. Remélem, ha lesz gyerekem, akkor nem ebben a jegyben fog születni. Mérleg jöhet, gyereknek aranyos. Csak párnak nem.
2014. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindketten vízöntők vagyunk.30 éve együtt,szeretetben,boldogságban.2 lányunk van,egyik halak,másik vízöntő.Nem a horoszkópon múlik!!!
2014. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a pärom vizöntö. Jellemzö rä hogy szereti megoldani maga a dolgokat,ugyanakkor segitökesz mindenkivel szemben,nyugodt,hamar megbekel,nem älmodozo tipus,ugyanakkor neha dönteskeptelen. Hogy most ez csillagjegyfüggö,nem tudom,de a horoszkopok nekem es neki is megfelelnek többnyire,amiket irnak
2014. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!