Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz a vonzás törvényében...

Aki hisz a vonzás törvényében írna? Ha valamit nagyon szeretnénk, de nem görcsösen, akkor lehet hogy teljesül valamilyen formában?

Figyelt kérdés

Nekem már volt rá példa. Nem olyan dologban amiért tud is tenni az ember (tehát tanulással pl.) ,hanem más témában.

Ha félünk valamitől hogy bekövetkezik,nagyobb eséllyel válik az is valóra?

(légyszi beszólásokat ne írjatok)



2014. aug. 5. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Magamtól idézek:

Gondolj csak bele. Találkozni akarok X-el. Bevonzom magamnak. Ezzel x napirendje felborul, nem találkozik Y-nal, aki így két perccel előbb ér egy útkereszteződésbe, ahol balesetet szenved. Az őt operáló sebész ezért túlórázik, ami beteszi a kaput a feleségénél, és az elhatározza, hogy elválik tőle. A válóperes ügyvéd ezáltal előbb szedi meg magát, és megy Manilába nyaralni, és nem tudja elfogadni Z megbízását. Manilában is jó néhány ember sorsa másképp alakul, itthon is, és a fent ábrázolt módon ez rövid időn belül végighullámzik az egész világon. Ez lenne a vonzás törvénye?

Köszi, inkább nem kérek belőle.

2014. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha valamit akarunk azért TENNI kell, nem pedig vonzani a sült galambot.
2014. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.hozzászólónak: "Nem olyan dologban amiért tud is tenni az ember (tehát tanulással pl.)"



Írjatok még :)

2014. aug. 5. 19:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem olyan nincs, hogy csak ha hiszed akkor kapsz, viszont én hiszem, hogy megkaphatom, de nem csak úgy magába.

több dolgot is sikerült elérni, amiért régen áhítoztam, volt olyan ami a szerencsén múlt (vagy épp az univerzumon? :P) de volt és van is olyan amiért dolgozni kell, és olyankor ha sokat gondolsz arra amit akarsz, és elhiszed, hogy úgy lesz, akkor az motivál, és szinte észre se veszed és ez irányítja a tetteid.

szerintem a hit (tettekkel együtt) nagyon fontos

2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2014. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

hiszek benne. Mégpedig azért, mert talán így sikerült melót szereznem a vizsgám után 2 nappal. Itthon azt mondták, be se adjam a jelentkezésem, biztos nem fognak felvenni...blabla. Elküldtem a jelentkezésem, közben végig elképzeltem, hogy ott dolgozom, gyerekek között vagyok, végigpörgettem magamban egy általam elképzeld napomat a munkahelyemen. Elmentem az interjúra, majd utána is csak pozitív dolgokra gondoltam, koncentráltam. Nem görcsösen! Két nap múlva felhívtak, hogy költöznöm kell, mert felvettek! :) ez csak 1 példa volt, de volt még más is ami így sikerült. Amúgy olyan suliba jártam, ahol volt agykontroll, persze akkor agymosásnak éltem meg, többször kimentem óráról, mert röhögnöm kellett és felháborítónak találtam, hogy egy idegen faggat, meg hülyeségekkel traktál minket. De ennyi haszna azért volt, hogy pozitívabban éljem a mindennapokat.


24/l

2014. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A lentebbi oldal fórumát tessék keresni !

Thesecret.hu

[link]

2014. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Én hiszek benne, hogy bevonzhatod álmaid nőjét, de neked kell randira hívnod
2014. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

"Aki hisz a vonzás törvényében írna?"

Már parancsolgadtsz is?

" Ha valamit nagyon szeretnénk, de nem

görcsösen, akkor lehet hogy teljesül

valamilyen formában?"

Ha nem teszel érte semmit nem valószinű, hogy teljesülni fog, ha pedig megtörténik bele fogod magyarázni a hiszékenységedet.

" Ha félünk valamitől hogy bekövetkezik,nagyobb

eséllyel válik az is valóra?"

Természetesen nem mondom, hogy tenned kell érte valamit, hogy megtörtényen mert nem fog a szádba repülni a sültgalamb nem érted pereces vagy?

2014. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 t_GaRami_a ***** válasza:
62%

Én azért hiszek, mert a gondolatnak van egy frekvenciája, mint a rádióhullámnak.


De azt kétlem, hogy azért, mert bevonzok egy személyt, valaki balesetet szenved, valaki elválik a feleségétől, többen halnak meg és valaki elmegy nyaralni. Röhejesen hangzik nemde?


Ennyi erővel bármi más elterelheti azt a személyt, pl. otthon hagyott valamit, vagy az egyik hozzátartozója felhíja valamilyen ügyben és rohanni kell.

2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!