Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák pasi, Halak nő! Nektek...

Rák pasi, Halak nő! Nektek milyen a kapcsolatotok egymással?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyik rák, másik halak te meg szamár!
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tök frankó hogy a sok unatkozó barom mind az ezotériás f@.ságokat olvassa, mikor nem is érdekli...

Szép estét Neked!!!

2014. aug. 13. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten imádjuk a vizet.
2014. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hmmm, Kurt Cobain halak volt, Courtney Love pedig rák, bár ez fordított felállás. Amúgy az említett nőt leszámítva nekem szimpatikusak a rák jegyű emberek (legalábbis a többségük). Bár ez valószínűleg nem emiatt van.


Skorpió

2014. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De durva, hogy Courtney Love rák jegyű :( Most szégyellem,hogy rák vagyok pff
2014. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ma is láttam egy ilyen párt ugy mentek egymàs mellett mint akik csak haverok nem szerelmespár.
2014. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a horoszkóp szerintem se működik, de én nem leszólni hanem érvelni fogok. A discovery-n megy egy műsor az észvesztők, abban volt, hogy egy kísérletben dns alapján a számítógép kidobta a személyiségüket és persze mindegyiknek ugyan azokat a random dolgokat írták. Külön-külön felolvasták nekik és megkérdezték ez hány százalékban igaz rájuk. Minimum 98-at mondtak. Aztán mutatták meg, hogy mindenkinek ugyan az. Erre alapoz a jóslás, a horoszkóp, minden. Nem konkrétumot ír, hanem ilyeneket, hogy ma valamint tanulhatsz, de lehet csak később lesz rá szükséged. Ez minden nap így van, de nem sokat tanultam aznap, ezt éppen a rádióban hallottam azért figyeltem aznap. Csomó pénzbe kerül valakik össze vissza írása amit bárki tudna írni egy kis ember ismerettel. Ki lehet próbálni olvass el egy másik horoszkópot, ha elhiszed be fog jönni.
2014. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De még ha szerinted is fas*ság akkor minek foglalkozol vele? :DDDDD Szerinted 12 fajta ember létezik a földön?
2014. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eh igazatok van, minek ilyen zagyvaságokkal fohlalkozni...

Azért köszi a válaszokat ;)

2014. aug. 14. 00:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyes! Csak érdekességképpen jegyzem meg, hogy az aktuális világvégék időpontját is az asztrológusok szokták kiszámítani. Meg lehet nézni, hányszor volt igazuk.
2014. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!