Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy skorpióhoz milyen csillagj...

Egy skorpióhoz milyen csillagjegyü lány illik a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 14:07
 1/9 manó1235 ***** válasza:
44%
sztem skorpió :D 20/L szintén skorpió vagyok és eddig ezt tapasztaltam :) de kijövünk a szűz jegyűekkel is és a rákokkal
2014. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D nekem a barátnőm pont szűz csillagjegyü
2014. aug. 23. 15:19
 3/9 anonim válasza:
83%
Nem tulajdonítok ennek túl nagy jelentőséget, de az én barátnőm is szűz csillagjegyű, én meg skorpió vagyok. Jól kijövünk.
2014. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
67%
Én 12 csillagjegyet is tudok aki illik a skorpióhoz. ;)
2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem volt egy skorpióm,én meg szűz vagyok. Szexuális vonzalom nagy volt,és mindendenről el tudtunk beszélgetni,órákig. De kellett hozzá rengeteg türelem/idegzet.
2014. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%

A 12 jegy 4 kategóriaára osztható:


Víz Rák, Skorpió, Halak

Tűz Kos, Oroszlán, Nyilas

Levegő Ikrek, Mérleg, Vízöntő

Föld Bika, Szűz, Bak


Tehát a Skorpióhoz a VÍZ kategóriába tartozók bármelyike illik. Azt mondjak, hogy az azonos kategóriába tartozók jól kijönnek egymással.


A legfontosabb azonban a párválasztás terén, hogy megtudjuk

- vannak igazi jó barátai?

- segítőkész? kedvelik a kollégái?

- tisztelettel beszél a szüleiről?

- van káros szenvedélye, vagy nagy adóssága?


A csillagjegy is fontos de a fentiek és hasonló dolgok kiderítésével sokkal többet megtudsz a másikról.

2014. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
sz_rjátok már le a csillagjegyeiteket...
2014. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
0%
A csillagjegy alapján választ párt, szánalmas. Felejtsd el az asztrológiát, meg úgy általában az ezotérikus humbugot, Get a life!
2014. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én skorpió vagyok, és a barátom is az. Akik hisznek a horoszkópokban, azok mind azt mondták, hogy ez nem lesz hosszú életű, mert elméletben a skorpió az egyik legnehezebben elviselhető jegy. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt. Néha össze veszünk, meg hadakozunk a másikkal, mert mindkettőnk erős jellem és majdnem ugyanazok az elviselhetetlen szokásaink... De mindemellett azt is hozzá kell tenni, hogy skorpió vagyok, de könnyen barátkozom, az emberek szeretnék a közelemben lenni, általában felviditom a társaságot, tehát akkor lehet én vagyok a kivétel, és az összes többi skorpió kibírhatatlan... De nem hinném hogy ez így van, Ergo ha a csajjal még sem.jön össze, ne a horoszkópot hobáztasd! :)
2014. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!