Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő jegyében született...

A vízöntő jegyében született embereknek tényleg fontosabb a barátság, mint a szerelem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Vízöntő az elvek embere, többet foglalkozik átfogóan az emberiség jóllétével, mint a környezetében lévő emberekkel, és szívesen veszi a kölcsönös, teret adó baráti viszonyokat, de érzelmei lehetnek, a szerelem is fontos lehet neki. Többi bolygó helyzete is érdekes, na meg a környezeti hatásokat se kéne elhanyagolni.

Van egy barátnőm Vízöntő Nappal, imád pörögni, rendkívül fontosan számára a barátságok, mindig vagy hatvanhat haver veszi körbe. Ugyanakkor rendkívül érzelmes, néha már-már labilis, imád drámázni, főleg a szerelmi életével kapcsolatban. A barátjára nagyon féltékeny tud lenni, ha összezördülnek valamin, akkor szinte vége az életének.

Aszcendense Skorpió több bolygó áll a képletében vizes jegyben.

2015. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Vízöntö vagyok és igen a baratság fontosabb.
2015. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is vizonto vagyok, és eddig én is úgy gondoltam, hogy a barátság sokkal fontosabb, mit a szerelem. Így elég későn (18 éves koromban) alakult ki az első komoly kapcsolatom, de nem is bánom. most sokkal jobban számíthatok a paromra mint a barataimra. Sajnos túl messze kerültem tőlük :/
2015. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!