Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én halak vagyok, aki nekem...

Én halak vagyok, aki nekem tetszik szűz. Összeillünk horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 20:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
19%
Nem, mert hiszel az ilyen hülyeségekben.
2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem, nem hiszek.

de a remény hal meg utoljára

2015. febr. 22. 20:28
 3/14 anonim válasza:
38%
Nehogy már a horoszkóp mondja meg, hogy összeilletek-e. Erre mindig a szüleim példáját tudom felhozni. Ikrek nő, bika férfi és elvileg ebből nem lehet hosszútávú kapcsolat. Érdekes, már 37 éve boldogan együtt vannak. Akkor mi is az a hosszútávú kapcsolat? :D
2015. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha őt nem zavarja, hogy büdös a fejed, meg téged se, hogy ő tapasztalatlan, akkor összeilletek.
2015. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
soha ne horoszkóp alapján ítélj :)
2015. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
A lepényhal megy utoljára.
2015. febr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

A szembenálló csillagjegyek kapcsolata..

Személyiségetek kiegészíti egymást, egyrészt.

Érdeklődési körötök ellentétes, bár a magja, a szeretetközpontúság, megegyezik. Azonban a Szűz saját magát szeretné egészségesebbé tenni, ő dolgozni szeretne, gondoskodni valakiről. Földjegy, de a Merkúr hatása alatt áll, azaz kissé mentális. Te pedig vízjegy vagy, a föld jegyek közül hát nem is tudom, melyik illene hozzád, talán a Bika volna a legjobb.


Ő szeret kritizálni, ha valami neki nem tetszik, és gyorsan megszereli a csapot, ha csepeg.

Na és Te?

Halak vagy, úgy tartják, a Halak tud igazán szeretni, meg elmenekülni egy kapcsolatból, ha valami nem tetszik.

Téged nem a saját magad egészsége érdekel, hanem minden ember jóléte. Célokban, eszmékben nem, módszerekben egyet tudtok érteni. Kérdés, elég-e?

Azt tartják, a horoszkópkor minden egyes jegye tanult egyet az előző jegy hibájából, s ez a kör a Kossal kezdődik, és a Halakkal ér véget, ilyen szempontból ez a "legfejlettebb" jegy, míg a Szűz a félkör végén helyezkedik el 6. jegyként. Enyhe hiányérzet lehet jellemző a Halak szülöttben. Egyéntől függ, beéri-e ennyivel.

2015. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Bazki, a halak közt van sütnivaló is! Neked is lehetne annyi sütnivalód, hogy nem hiszel ilyen középkori marhaságokban.
2015. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

a 4-es válaszolónak:

NEM BÜDÖS A FEJEM!!!!!!!!!!

És szerintem ő nem hülye....

2015. márc. 1. 19:48
 10/14 A kérdező kommentje:
és mindenkinek: köszönöm a válaszokat, megfogadom :)
2015. márc. 1. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!