Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van egy fiú, aki tetszik...

Cucusropi kérdése:

Van egy fiú, aki tetszik nekem, de nem merem randevúra hívni, mivel a horszkopja szerint bak én pedig oroszlán magyarázat és kérdések lennt)?

Figyelt kérdés

Én pedig oroszlán vagyok és félek, hogy nem jönnénk ki jól, mivel felfalnám. Viszont kiderült, hogy a kínai horoszkópja szerint ő tigris én pedig nyúl. Szóval így ő falhatna fel engem.


1. Akkor így a két dolog kioltaná egymást?


2. Elhívhatom randira?


Tudom kína messze van, így az nem számít olyan sokat a transzcendrendálisan, de arra gondoltam, hogy van egy csomó kínai étterem is meg ruhaboltok.


3. Szóval azért mégis számít nem?


4. De akkor most melyik az erősebb?


5. A tigrisek szoktak nyulat enni, vagy ott nincs is?


6.(nem az állatkertire gondolok, hanem a csíkosra)?


7. Van valakinek bak ismerőse?



2015. febr. 24. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Hahaha, hahaha, ez annyira szellemes, hogy nem tudom abbahagyni a nevetést!


Várj csak... mégis sikerült.


-_-

2015. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, hogy az ilyen bonyolult kérdésekre egyszerű válasz van és az mindenfajta szaktudás nélkül meg tudod adni magadnak..


1. Mi az oka valójában, hogy nem tudod elhívni randira?

Fogalmazd meg.

Valami olyasmi jön majd ki hogy Te félsz tőle, és ez a válasz is, hogy erősebb a Tigris-Nyúl kombó.

Tigrisek nem Neked valóak.

A bakokat nem ennéd meg (én is oroszlán vagyok), hanem egyszerűen odébbállnának. Gondolom, nagyon jól néz ki és népszerű, ezért vonzódsz hozzá ennyire...


Egyik rokonom Tigris, hááát.

2015. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez eléggé bonyolult így s csak sima horoszkóp álltal nem tudhatod mi lesz belőle.

Ne félj beszélni vele s majd ahogy alakul... :)

Nem tudhatod bakon belül milyen és higyan milyen stb. Sok sikert.

2015. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Valami azt súgja, hogy te csak trollkodsz itten.
2015. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tehát megnézted a kínai horoszkópot. Véletlenül nem akadt meg a szemed a mai dátumon? Úgy kezdődik, hogy 2015...
2015. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kellene felnőni?
2015. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 piriiiii ***** válasza:

Én bak vagyok, a nővérem oroszlán, és bár ez nem párkapcsolat, de nagyon szoros kötelék fűz össze minket, még sosem akartuk egymást felfalni.

Félelmed alaptalan.

Hívd el szépen!

2015. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4 képzeld, vannak, akik ezt komolyan gondolják. Hmmm. Az emberek ennyire különbözőek lehetnek.


Ha nem jön be a szerelem, volt egy jó pár hónapos, éved valakivel. Nem 100% az, hogy milyen jegyben született. Ha nem mész oda hozzá azzal hibát követett el, mert az sem derül ki, h egyáltalán neki is bejössz-e. Ha így lenne, nem kell tovább rágódni. De ha bejössz, lehet nagy lehetőségtől fosztod meg magad. Megéri? Ha összejöttök, akkor meg mindig kiderülhet egy két hónapon, akár héten belül, hogy tudjátok-e fentartani ésszel és akarattal a.kezdeti fellángolást.


Ha neked a fentiek miatt nem éri meg a kockázatot,... Magadra vess.

2015. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazán rosszul esnek ezek a negatív kommentek, csak azért mert valaki nem hisz benne, miért kell iderondítani, inkább akkor szóljanak hozzá másik témához pl ami totál más és nem ez.
2015. febr. 24. 15:05
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
#8 Troll mondja trollnak, hogy troll.
2015. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!